Bizimhikayelerimiz Forum - Powered by vBulletin

Sayfa 26/34 İlkİlk ... 16222324252627282930 ... SonSon
332 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: Doktorlar

MADITA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Üyelik No: 3

Konumu:
    Cesur Kalem = YILMAZ Özdil

Tecrübe Puanı:
    416387

Ynt: DOKTORLAR / Resimler

07.07.07'de çıktığımız yolda 7 yaşındayız

Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    416387

Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    416387

aysee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Üyelik No: 1265

Konumu:
    Bizim Hikayelerimiz...

Tecrübe Puanı:
    1108

Ynt: DOKTORLAR / Haberler

Doktorlar'dan neden ayrıldı?

Show TV'deki Doktorlar dizisinde oynayan Yağmur Atacan'ın bu sezon başında diziden ayrılması çok konuşulmuştu. Atacan, çok zor şartlarda çalıştıklarını söyleyerek ayrılma sebeplerini anlattı.

Doktorlar dizisinden bu sezon ayrılma kararı alan Yağmur Atacan, Habertürk'teki Saba Tümer'in programında diziden ayrılma kararının nedenlerini açıkladı.

Atacan, "Biraz özel sebeplerden. Pınar malum hamile ve onunla ilgilenmek istiyorum. Hem bu dönemi yaşamak hem de doğduktan sonraki o en önemli ilk dönemi yaşamak istiyorum. Doktorlar seti bu anlamda, önceki sene ve geçen sene benim için çok zordu. Sabahlara kadar çalıştım, ters saatlerde bulundum. Bir de Gebze'de çalışmanın da bir eksisi var. Ben orada uzak kalmak istemedim" diye konuştu.

Doktorlar'ın zor şartlarda çalışan bir ekip olduğunu ve bu sene aynı zorlukları göze alamadığını belirten Atacan, "Sonuç olarak orta bir nokta da buluşamadım ve ayrıldık" diyerek yapımcılarla da anlaşmazlık yaşadıklarını ifade etti.

Sette az rolü var diye ağlayan oyuncu gördüm

Son olarak Faruk Aksoy'un yapımcılığını yaptığı 'Avanak Kuzenler' filminde rol alan Yağmur Atacan, "Birbirini hazmetmiş 3 gerçek insanız biz şu anda. Filmde bu bence tam olarak yansıyacak. Bazı setlerde bu yaşanır, 'Benim lafımı niye sildiler, devamlı bu adama niye yazıyorlar' diye. Burada uçuşan, çarpışan egolar, kaprisler yoktu. Sırf bunun için bu işi yapan insanlar var. Dizilerde de oluyor. İnsanlar odaya çıkıp ağlıyorlar. Niye o benden çok oynuyor, niye benim sahnem az diye" açıklamasını yaptı.

Daha önce çalıştığı bir dizide şahit olduğu bir olayı aktaran Yağmur Atacan, isim vermeden gördüklerini şöyle aktardı:

"Benim daha önce oynadığım dizilerden birinde senariste senaryo yazdıran oyuncu vardı. Şu cümleyi kuran insan biliyorum ben 'Aman o da önemli bir adam değil ki canım yazmayı verin ona, bana yazın' Bu cümleyi ben duydum. Sonuç olarak bir insanın ben ben demesi başka bir şey... Bu ortamı bulmasıyla da alakası var. İşin başında iyi bir yapımcı ve kendi fikirleri ve otoritesi olan yönetmen olması gerekiyor."

KAYNAK: TELEVİZYONGAZETESİ

Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Konumu:
    Bizim Hikayelerimiz...

Tecrübe Puanı:
    1108

Doktorlar'a dönmek istemedi

Geçtiğimiz yıllarda 'Doktorlar' dizisinde rol alan Aysun Kayacı, yeni sezon için yapılan 'geri dön' teklifini kabul etmedi.

Fatih Ürek'le başrol paylaştığı 'Şeytanın Pabucu' adlı sinema filmi ve NTV'de yayınlanan 'Haydi Gel Bizimle Ol' programı nedeniyle teklifigeri çeviren Kayacı'nın yerine Naz Elmas geçti. Film çekimleri için Bodrum tatilini yarıda kesip İstanbul'a dönen Kayacı, "Benim yerime 'Doktorlar' dizisine giren Naz Elmas doğru bir karar. Karakterini çok iyi taşıyor. Kendisini çok beğendim" dedi.

Başak ÇOKAN / SABAH

sumisali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sermuharrir

Durumu

Üyelik No: 108

Konumu:
    "...Sumisali aktı ömrüm..."

Tecrübe Puanı:
    602911

Ynt: DOKTORLAR / Bölüm Özetleri

70.Bölüm.........................26 Eylül 2008 - Cuma / Saat 22:00 / Show TV

Eylül, İnci’ye annesi olduğunu nasıl söyleyeceğini bilememektedir. Eylül, kızına doyasıya sarılıp, yakınlaşmaya çalışırken İnci’nin amcası hastaneye gelir ve onu Almanya’ya götürmek üzere çıkarır. Eylül, yeniden kızını nasıl göreceğinin yollarını arar.
    Zenan, Suat’ın aslında erkek bir bebekleri olmasını istediğini düşünür. Bu durum, aralarında yeni bir soruna neden olmuştur. Tam da bu sırada hastaneye çok çocuklu bir aile, akıllarını karıştırır.

İkisinin de beyninde tümör bulanan, iki genç hasta, ailelerinin karşı çıkmasına rağmen birbirlerini sevmektedir. Aşka inanmayan Duygu, bu iki genç arasındaki karşı konulmaz ve engel tanımaz aşka inanır.Onların biraraya gelmelerine yardımcı olur. Bu, aynı zamanda Duygu’nun kendi hislerini de sorgulamasına neden olmuştur. Arslan’ın kendisini aldattığından emin olmak için peşine düşen Jülide, onun buluştuğu kadını kendi gözleriyle görmek ister.Jülide şimdi bir dönüm noktasındadır.

Eylül, kızını geri alabilmek için kendisine yeni bir hayat kurmak ister.Ancak geçmişiyle bağlarını koparması onun tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır...

Nice Yıllar Hep Birlikte BizimHikayelerimiz

sumisali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sermuharrir

Durumu

Üyelik No: 108

Konumu:
    "...Sumisali aktı ömrüm..."

Tecrübe Puanı:
    602911

Ynt: DOKTORLAR / Bölüm Özetleri

71.Bölüm.........................10 Ekim 2008 - Cuma / Saat 22:00 / Show TV

Eylül, Levent'in müdahalesiyle kurtarılır.
    Hastaneye getirip, ilk müdahalesini yapan Levent, geceyi hastanede geçirmesini ister ve gider.
    Hastane için sıradan bir gece yaşanmaktadır. Ancak birden siren sesleri ile ambulanslar arka arkaya gelmeye başlar.
    Büyük bir kaza olmuştur.
    Kaçak göçmenleri taşıyan bir tır, kaza yapmıştır. Hastanenin acil servisi bir anda karışır.
    Çok sayıda ölü ve yaralı vardır.
    O sırada hastanede olan doktorlar Ahmet, Murat, Fikret ve Zuhal ellerinden geleni yaparak yaralılara müdahe etmeye, hepsine yetişmeye çalışmaktadırlar.
    Böyle bir atmosferde hastanede bulunan Eylül, bir yaralıya müdahale etmek zorunda kalır.
    Eylül'ün hayat kurtaran müdahalesi Zuhal'in gözünden kaçmaz.
    Yaralılar arasında bir çift, Zenan'ın ilgisini çeker.
    Onlara yardımcı olur.
    Birlikte başka bir ülkede, yeni bir hayat kurmak üzere kaçan Leyla ile Halit'in trajik hikayeleri yürekleri dağlayacak cinstendir.
    Göçmenleri taşıyan tırın çarptığı taksideki kadın ise ağır yaralı olarak getirilir.
    Taksi şoförü ölmüştür ve taksideki kadının kimliğine dair de hiçbir bilgi yoktur.
    Bu arada Fransa'daki Ela'dan herkesi çok şaşırtan ilginç bir haber gelir.
    Bu haberin Levent üzerinde nasıl bir etki bırakacağı da herkesçe merak konusudur.

Nice Yıllar Hep Birlikte BizimHikayelerimiz

Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Konumu:
    Bizim Hikayelerimiz...

Tecrübe Puanı:
    1108

Dizi için ameliyata girdi

Show TV'deki 'Doktorlar' dizisinin kadrosuna bu sezon dahil olan Merve Sevi, diziye başlamadan önce cerrahları gözlemlemek için ameliyata girdiğini söyledi.

Yeni sezonda Doktorlar dizisinde oynamaya başlayan Merve Sevi, asistan bir cerrahı canlandırdığı diziden önce rolüne hazırlanmak için 2 ameliyata girdiğini anlattı.

Habertürk'te Saba Tümer'in programına konuk olan Merve Sevi, "Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi ameliyatı. Hemşireye sormadık yani direk ameliyata girdim. Dayanabildim ama sezeryandan sonra doğurmaktan vazgeçiyorsunuz" diye konuştu.

Dizide en beğendiği oyuncunun Kutsi olduğunu söyleyen Merve Sevi, "Onlar 2 yılda çok oturtmuşlar. Benim şu an 1. bölümde oynadığım asistan cerrah Duygu Hekimoğlu ile 3. bölümdeki oyunum çok farklı. Çünkü hemen başarılı olamadım. Doktor gibi yürümek, doktor gibi bakmak gerek. ama ben mesela Kutsi'yi çok beğendim. Doktor o! Çok ilginç.
    Benim rolümün de 3. bölümde oturduğunu düşünüyorum. Ama daha oturacak çok şey var" dedi.

Neden kendi sesini kullanmıyor?

Doktorlar dizisinde kendi sesini kullanmayan Merve Sevi, bunun nedenini de şöyle anlattı: "Yalancı Yarim'de kendimden büyük birisini canlandırdığım için yapımcım olmayacağını söyledi. Dublajın ne olduğunu biliyorum. Beni aynı kişi konuşuyor. Şu an vakit yok. Ben sesli çekimden yanayım ama Doktorlar'da bu olanak sıfır. Ancak kendi sesimle her zaman oynamaya hazırım" şeklinde konuştu.

Televizyon Gazetesi / Engin Medya

SZARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Üyelik No: 2

Konumu:
    FENERBAHÇE'min İzinde (:

Tecrübe Puanı:
    21475006

SZARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hikaye Tasarımcısı

Durumu

Üyelik No: 2

Konumu:
    FENERBAHÇE'min İzinde (:

Tecrübe Puanı:
    21475006

Sayfa 26/34 İlkİlk ... 16222324252627282930 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)