Bizimhikayelerimiz Forum - Powered by vBulletin


10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yemin

 1. #1

  mavimavis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Sermuharrir


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  10.03.2011

  Üyelik No: 9381

  Konumu:
  KALBIMIN YAZGISI ACI CEKMEKMIS


  Mesaj sayısı:
  6.203

  Tecrübe Puanı:
  7504454

  Yemin


  YEMİN - FOX TV


  "
  Genel Hikaye"


  Yemin, İstanbul’da aile geleneği çiçekçilik merakını bu işin akedemik eğitimini de alarak, ölen annesinin adını verdiği serasında devam ettiren Leyla ve Afyon’da Mermer ocağı bulunan Menderes’in aşk öyküsünü anlatan bir dizi…
  Zengin, yakışıklı ve kariyer sahibi bir iş adamı olan Menderes, karısı Leyla’ya deliler gibi aşıktır. Şam’da inşaatları olan, Aydın’da mermer ocakları bulunan Menderes haftanın belli günlerini Aydın’da geçirmekte,Leyla’dan sakladığı bir gizi orada yaşatmaktadır.Ama birbirini seven bu iki genci fırtınalı günler beklemektedir. Çünkü Menderes’in Leyla’yı tanımadığı yıllarda ölen abisine ettiği ‘yemin’ genç adamın mutluluğunu gölgelemekte, ona kabuslar yaşatmaktadır.
  Hiçbir şeyden haberi olmayan Leyla ve sevdiği kadın için yeminini bozan Menderes’i zor günler beklemektedir!..  "Oyuncular"

  -Serhan YAVAŞ (MENDERES)
  - Tuba ÜNSAL (LEYLA)
  - Zeyno ÜSTÜNIŞIK (ASUMAN)
  - Barış YALÇIN (CİHAN)
  - Ayşe Melike ÇERÇİ (GAZEL)
  - Bayazıt GÜLERCAN (BAKİ)
  - Yücel ERTEN (SELAHATTİN)
  - Ayşegül UYGURER (FATMANUR)
  - Zeynep IRGAT (SADAKAT)
  - Özden ÖZGÜRDAL (İLHAN)
  - Metehan ERDEM (HAYATİ)
  - Manolya AŞIK (ZEHRA)
  - Serhat TEOMAN (SONAT)
  - Erdinç OLGAÇLI (FAÇALI İZZET)
  - Sertaç BOZTEPE (SELİM)
  - Aslı ORCAN (YEŞİM)
  - Burak SAĞYAŞAR (MAHİR)
  - Tekin TEMEL (DOKTOR BORA)
  - Tülay BEKRET (DR. BORA ANNE)
  - Yavuz ÇETİN (ŞİNASİ)  "SANAT YÖNETMENİ" BUKET KALYONCU

  "GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ" ÇETİN ÇAVAN, HAKAN DİNÇKUYUCU

  "JENERİK MÜZİK" KEMAL SAHİR GÜREL – ERDAL GÜNEY – HÜSEYİN YILDIZ

  "BÖLÜM MÜZİKLERİ"KEMAL SAHİR GÜREL – ERDAL GÜNEY – HÜSEYİN YILDIZ

  "IŞIK ŞEFİ"LEVENT DİKMEN

  "KURGU" EVREN ÇAN / HALUK ARUS

  "SENARYO"
  İPEK AKSOY, GÖKHAN ZİNCİR - DENİZ YEŞİLGÜN – ESRA ÇETEK YILMAZER

  "YÖNETMEN" SADULLAH ÇELEN, SERKAN BİRİNCİ

  "UYGULAYICI YAPIMCI" M.KEREM KARACAKAYA

  "YAPIMCI" NİLGÜN SAĞYAŞAR
  Konu mavimavis tarafından (27.02.2012 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.

 2. #2

  mavimavis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Sermuharrir


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  10.03.2011

  Üyelik No: 9381

  Konumu:
  KALBIMIN YAZGISI ACI CEKMEKMIS


  Mesaj sayısı:
  6.203

  Tecrübe Puanı:
  7504454

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  Yemin 1.Bölüm Özeti

  Birbirlerine sırılsıklam âşık olan Leyla ve Menderes Mermertay çiftinin 4. evlilik yıldönümleridir o gün. Ancak büyük bir mermer holdinginin sahibi olan Menderes, süregelen otel inşaatıyla ilgili işlerin başında durmak için yine Şam’dadır; tıpkı dört yıldır, haftada iki-üç gün olduğu gibi.

  Yalnız geçireceği evlilik yıldönümünün burukluğu ile sahibi olduğu seraya yüzü biraz asık gelen Leyla, hiç beklemediği bir anda Menderes’in romantik sürprizi ile karşılaşır. Karısını, böyle bir günde yalnız bırakmaya gönlünü razı olmayan Menderes, Şam’daki işlerini bırakıp İstanbul’a gelmiş ve Leyla’yı mutluluğa boğmuştur.


  Yemin 2.Bölüm Özeti

  Menderes; biricik aşkı Leyla’nın serada saldırıya uğradığını öğrenince; canından çok sevdiği kızını doğum gününde gözü yaşlı bırakıp İstanbul2a gitmek zorunda kalmıştır.

  Asuman ise Menderes’in odasında düşünceli otururken Leyla’nın hediye ettiği ve Menderes’in takımının cebinden düşen saati bulmuştur. Artık onun için Menderes’in hayatında bir isim vardır, ilk defa duyduğu bir isim: -Leyla...-

  Leyla ise İstanbul’da yaşadığı olayı atlatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda karısı bu olayları yaşarken yanında olamadığı için kendisini suçlayan Menderes’i de sakinleştirmek için elinden geleni yapmaktadır.

  Asuman Türkan ile konuşarak İstanbul’a gitme kararı aldığını anlatır. Türkan’ın tüm çabalarına rağmen rahatlayamayan Asuman evdekilere Türkan’ın hasta olduğunu ve onun yanında kalacağını söyleyecektir.

  Bu sıralarda İstanbul’da yaşadıkları gergin olayı unutmaları için Menderes ve Leyla’ya bir gece planlayan İlhan elinde dağ evinin anahtarı ile sürpriz yapar. Bu güzel jest karşısında heyecanlanan Leyla ve Menderes geceyi güzel dağ evinde baş başa geçirmeye karar verirler.

  İstanbul’a gitme kararı alan Asuman’ı korkunç gerçekler beklemektedir.


  Yemin 3.Bölüm Özeti

  Asuman’ın İstanbul’a gelişi ile Menderes’in yaşadığı ani şokun sarsıntıları sürüyor.

  Asuman gördükleri karşısında yaşadığı acı ile kaçarcasına Aydın’a dönüyor.

  Menderes Leyla’nın huzursuz olacağı kadar gergin bir ruh hali ile son kez Şam’a gideceğini söyleyerek; çok geç olmadan Aydın’a gitmeye ve herşeyi açıklamaya karar veriyor.

  Aydın cephesinde ise Asuman’ın Türkan’da kaldığını düşünen Selahattin ve Fatmanur; gelinlerinin yıkık halde oluşuna anlam veremedikleri için endişeleniyor.

  Ağabeyi Kemal’in ölüm yıldönümünde Aydın’a varan Menderes; yaşadıkları acı dolu yaşamı başlatan günde Asuman’a gördüklerinin içyüzünü açıklıyor.

  Sadece basit bir metres ilişkisi olduğunu düşündüğü kadının aslında Menderes’in dört yıllık karısı olduğunu öğrenen Asuman yıkılıyor.

  Sevdiği adamın yaşadıklarından habersiz Leyla; Menderes’in son kez Şam’a gideceğini söyleyerek İstanbul’dan ayrılması üzerine, ona bir sürpriz yapmak için Şam’a yola çıkıyor.

  Her şeyden habersiz Menderes için çözemediği ağlar biraz daha daralıyor.


  Yemin 4.Bölüm Özeti

  Leyla’nın Menderes’e hediye ettiği saatin aklında yarattığı şüphe ile İstanbul’a gelen Asuman, Leyla ve Menderes’in dört yıldır sürdüğü aşk dolu evliliğe kendi gözleriyle şahit olmuştur. Menderes’in konuşmak için ısrarına rağmen, keskin bir sessizlik ve yüreğinde derin bir yıkıntıyla per perişan döner Aydın’a. Olaylar iyice kontrolden çıkmış ve Menderes’in, Leyla ile ilgili gerçekleri Asuman’a ve Aydın’daki ailesine anlatmaktan başka çaresi de kalmamıştır.

  Kocasının aniden yine Şam’a gitmesinden endişelenen Leyla, Menderes’in yanında olmak için sürpriz bir Şam yolculuğu planlar ve onu Şam’da bekleyen gerçeklerden tamamen habersiz, heyecan içinde yola çıkar.

  Menderes’in yıllar önce ettiği yeminin gölgesiyle ikiye parçalanan hayatı için kader anı gelmiştir artık. Adım adım gün ışığına çıkan gerçekler, herkesin içinde kapanması imkânsız yaralar açacaktır.

  Yemin 5.Bölüm Özeti

  Sürpriz yapmak için gittiği Şam’da kocasının iki yıldır oraya hiç gitmediğini öğrenerek büyük bir travma yaşayan Leyla İstanbul’a dönmüştür. Yüreğindeki kaygı ile Cihan’dan Menderes’i bulmasını isterken; farkında olmadan herbiri için dönüm noktası olacak olayları tetiklemiştir.

  Menderes ise Aydın’da bir an evvel Leyla’ya kavuşmak için gerekli hukuki düzenlemeleri yapmaya çalışmaktadır. Ancak ne Asuman’ı ne de babası Selahattin’i ikna etmek zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

  Bu sırada Menderes ile ilgili araştırmalarında ilerleyen Cihan’ın Aydın’a gelişi ile herşey içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

 3. #3

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  6.Bölüm Özeti

  Açığa çıkan gerçeklerle sır perdeleri bir bir aralanıyor. Menderes'i araştırmak için geldiği Aydın'da beklediğinden çok daha fazlasını bulan Cihan Menderes'in herkesten gizlediği ikinci hayatı ile ilgili tüm gerçekeleri öğrenir: bu sırada Leyla çaresizce sevdiği adamın ona bir açıklama yapması için ortaya çıkmasını beklemektedir.Menderes'in veda kararı ile yüzleşmek zorunda kalan Asuman ise, an be an kaybettiği umutlarına rağmen ayakta durmaya çalışır.
  Son yaklaşmaktadır artık! En savunmasız olduğu anda İlhan'dan Leyla'nın Şam'a gittiğini öğrenen Menderes dönüşü olmayan bir yola çıkacaktır.

  7.Bölüm Özeti

  Menderes'in ölüm haberiyle yıkılmış halde Aydın'a gelen Leyla aşık olduğu adamın mezarı başında yıllardır kendisinden saklanan ikinci hayatının tam karşısındadır. İçinde Menderes'i kaybetmenin acısından çok, ama çok daha büyük bir acı vardır artık. Yanındaki Baki ve cihan'ın ısrarına rag?men Aydın'da kalarak Menderes'in ailesini,yaşadıg?ı evi,Asuman'ı, çocuklarını ve bilmediği daha ne varsa öğrenmek için kararlıdır. Asuman ise tetiktedir her an.Yaşadığı acı kayıba sebep olarak gördüğü Leyla'nın Menderes ile anılarının yaşadığı o evde olması, onunla aynı havayı teneffüs etmesi acısını çog?altır. Tarifsiz kırgınlığın içindeki iki kadının yıllardır ertelenmiş yüzleşmesinin ardından içindeki güzel şeylerin tümünü Aydın'da bırakarak İstanbul'a doğru yola koyulur Leyla. Menderes onun için bitmiştir;bitmelidir... Ama hayat, yepyeni birer başlangıç verir iki kadına da.Asuman bir mucizeye bakarken Leyla'nın içinde birşeyler kıpırdamaya başlar.

  8.Bölüm Özeti

  Bir mucizeyle karşı karşıya olan Asuman; gömdüğü, yasını tuttuğu Menderes'in hala nefes aldığını görünce, adeta yeniden hayata döner. Ama Menderes'in durumu ciddidir, ölümle burun burunadır. Onu tekrar bulduğu sırada kaybetmeye dayanamayacak olan Asuman, hiç kimseye bir şey söylemeden âşık olduğu adamı yaşatmak için her türlü fedakârlığa kendini hazırlar. Menderes ile yıllarını geçirdiği şehre varan Leyla ise darmadağındır. Ölen kocasının yası yerine, yıllardır içinde yaşadığı yalanların acısını taşır. Unutmak ile hatırlamak arasındaki gel-gitler yaralarını derinleştirirken, etrafındaki herkes onun adına büyük bir endişe içindedir. Her şeyin bitti sandığı noktada, yaşam Leyla'ya hayatta kalmak için bir neden verir. Leyla'nın içinde bir canlı nefes almaya başlamıştır artık. Asuman, Menderes'i yaşatmak için canından can vermeyi kabul etmişken; Leyla, karnında taşıdığı Menderes'in hatırasından vazgeçme arifesindedir.

  9.Bölüm Özeti

  Yaşadıklarının acısıyla Menderes'e dair her hatırayı um-nutmaya çalışan ve bu uğurda evliliğinini ilk gününden beri hayalini kurduğu bebeğinden bile vazgeçen Leyla,son anda karar değiştirir. Kıyamadığı bebeğine tutunup herşeye rağmen,hayatta kalmaya çalışacaktır. Sevdası uğruna gözünü bile kırpmadan böbreğini vermeyi kabul eden Asuman ise, Menderes'i yeniden yaşama döndürmüştür.Ancak bu mucize ile; tekrar yüreğine çöreklenen Menderes'i kaybetme korkusu nedeni ile, Selahhattin dışındaki herkesten saklar Menders'in nefes aldığını.
  Zaman geçer... Yaralar kanamaya devam eder...
  Menderes Leyla ile aralarına giren yeni imkansızlıkların acısıyla çaresizken;Cihan yıllardır sustuğu duygularını gün ışığınaına çıkarmaya karar verir.

  10.Bölüm Özeti

  Mermertay ailesinin İstanbul'a taşınmasının ardından, bıçak sırtındaki iki ayrı hayat; aynı şehirdedir artık. Menderes'in tekrar Leyla'ya döneceği korkusuyla ölüm yalanını sürdürmekte kararlı olan Asuman, holdingin başına geçer. Tanımadığı bu yeni ve modern hayat, onu değişmeye zorlayacaktır. Bu sırada, Cihan'ın beklenmedik evlilik teklifinin ardından iyice içine kapanan Leyla ise, bebeği için tüm bu yaşananları unutmaya çalışmaktadır.
  Ancak içindeki intikam duygusuna yenilen Asuman'ın ani ziyareti, Leyla'nın tüm acılarını ve iki kadın arasındaki dinmez nefreti yeniden alevlendirir. Yaşarken öldü sanılan Menderes ise, içindeki hasrete dayanamaz ve uzaktan da olsa gizli gizli Leyla'yı görmek için eve gider. Aniden Baki ile karşılaşması, olayları içinden çıkılmaz bir kördüğüme dönüştürecektir yine.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 4. #4

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  11.Bölüm Özeti

  Menderes Leyla'yı görebilmek için geldiği evden bir zamanlar baba dediği Baki Bey'den duyduğu ağır laflarla ayrılmıştır.
  Yaşananların şokunu atlatamayan Baki Bey Menderes'in hayatta olduğunu ve kızına yaklaşmaya çalıştığını Cihan'a anlatır. Farkında olmadan bir bombanın pimini çeker.
  Cihan'ın Menderes ile hesaplaşmak için holdinge gelip karşısında Asuman'ı bulunca yeni bir ittifak kurulur.
  Menderes'in Hisarlı ailesinin evine gittiğini öğrenince allak bullak olan Asuman; Cihan ile Leyla ve Menderes'i birbirlerinden uzak tutmanın yolunu aramaya başlar.
  Menderes'in hastalığında aileden güzel paralar koparan Halil ve Celil ise paraları çarçur ettiklerinden, tekrar Asuman'ın kapısını çalarlar. Asuman'ın tam da Leyla'yı takip edecek adama ihtiyacı olduğu zamanda karşısına çıkmaları ile ekmeklerine yağ sürülmüş olur.
  Asuman'ın Leyla'nın peşine Halil ve Celil'i takması bile Menderes'i Leyla'dan uzak tutmaya yetmeyecektir. Leyla'nın gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir artık...

  12.Bölüm Özeti

  Menderes'in yaşadığını öğrenen Leyla hayatının şokunu yaşar ve ani bir kararla Cihan'ın evlenme teklifini kabul eder. Hayati ve Zehra okuldan kaçıp seraya gelirler. Çocuklar Leyla'yla konuşunca, Leyla bir kez daha Menderes'le aşkının imkansızlığını anlar... Menderes, Selahattin ve Asuman'a restini çekerek tekrar holdingin başına geçer.
  Menderes Leyla'dan gelen boşanma kağıtlarını görünce yıkılır. Leyla'yı ziyarete gider. İki aşık artık yalnızdır, fakat aralarındaki sorunlar yine kavuşmalarını engeller. Cihan Menderes'in boşanma konusunda zorluk çıkardığını öğrenir ve Memertay'ların evlerine ani bir polis ziyaretinin yapılmasını sağlar. Menderes'in gururu kırılmıştır ve Leyla ile tüm bağlarını koparmaya karar verir. Leyla ve Menderes'in alevlenen aşkları bu kez bir mahkeme salonunda sınanmaktadır...

  13.Bölüm Özeti

  Leyla ile Menderes boşanmış, iki aşığın yolları artık ayrılmıştır. Menderes boşanmayı henüz içine sindirememişken, Leyla ailesine Cihan'la evleneceğinin haberini verir. Baki haberi tepkiyle karşılar. Gazel ise Leyla ve Cihan'ın evlilik haberiyle adeta yıkılır. Menderes her şeyden uzaklaşmak için, Alma Ata' da ki şantiyenin başına geçmeye karar verir. Kararını ailesine bildirir. Asuman ve Selahattin ne kadar engel olmaya çalışsalar da Menderes kararlıdır, gidecektir. Leyla ve Cihan'ın evleneceklerini Asuman'dan öğrenen Menderes, Cihan'a gider ve olanlar için hesap sorar. Fakat Asuman'ın sürprizleri henüz bitmemiştir, Menderes'i Leyla'dan tamamen ayırmak için son bir planı daha vardır. Leyla ve Cihan'ın nikahına hiç beklenmedik bir olay gölge düşürür...

  14.Bölüm Özeti

  Leyla ve Cihan'ın nikah töreni, Gazel'in hastaneye kaldırılmasıyla yarım kalmış, tüm aile Gazel'in intihar girişimi ile büyük bir üzüntüye boğulmuştur. Aile, Gazel'in neden intihar emek istediğini öğrenmeye çalışırken, Sonat Gazel'i bu düştüğü kötü durumdan kurtarır ve sorumluluğu üzerini alarak ona yardım eder, fakat ailenin tepkisini üzerine çekmiştir. Menderes Leyla'nın Cihan'ın evliliklerini içine sindirememektedir. Her şeyi unutmak için Alma ata'ya gideceğini ailesine bildirir. Selahattin ise Alma Ata'dan dönünce Asuman'la evlenmesi için söz vermesini ister.
  Cihan bir an önce Leyla'yla evlenmek istemektedir. Gizlice nikahlanmaya karar verirler. Gazel herkesten gizlenen bu haberi duymuş ve bu evliliği engellemek için artık tek bir çaresi kalmıştır... Gazel Menderes'e ulaşır ve ona gerçekleri açıklar. Menderes'in şimdi tek bir isteği vardır, sevdiği kadına Yeminini anlatmak....

  15.Bölüm Özeti

  Menderes sonunda Leyla'sına kavuşmuş onları bekleyen daha büyük felaketlere doğru yol almaya başlamıştır. Baki ve Selahattin ilk kez gururlarını bir kenara bırakıp torunlarını geleceğini düşünmek için bir araya gelirler. Asuman ve Cihan ise peşlerine düşmüş, her yerde onları aramaktadırlar. Leyla'nın tüm itirazlarına rağmen Menderes yeminini ve gerçekleri ona anlatır. Leyla sevdiği adamın anlattıklarına inanmış ve iki aşık herkesten uzakta, doyasıya aşklarını yaşamaya başlamışlardır. Cihan Menderes'in izin bulur ve sinsice onları takip etmeye başlar. Cihan'ın artık tek bir amacı vardır, Menderes'i öldürmek. Leyla ve Menderes yanlarına sinsice yaklaşan tehlikeden habersiz doyasıya aşkların yaşarlarken, Cihan kurbanına adım adım, tüyler ürperten bir kararlılıkta yaklaşmaktadır. Issızlığın ortasında artık sadece üç kişi vardır; Katil olmak pahasına aşkına kavuşmak isteyen Cihan, bir yeminin gölgesinde tekrar birbirlerine sarılan Menderes ve Leyla...


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 5. #5

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  16.Bölüm Özeti

  Gölün ortasındaki sandalda tek başına kendine gelen Menderes hiçbirşey hatırlamamakta ve Leyla'nın hayatı için endişe etmektedir. Cihan ise Leyla'yı alıp İstanbul yoluna düşmüştür çoktan. Leyla Cihan'ın türlü işkencelerine katlanmaya çalışır ve Menderes'in hayatını kurtarmak uğruna ettiği yemine sadık kalacağına söz verir defalarca. Böylece sadece Cihan ve Leyla tarafından bilinen tehlikeli bir oyunun temelleri atılmış olur. Menderes'in, Cihan'ın göl evine geldiğini öğrenmesi ile kovalamaca başlar. Menderes'in ilk bakacağı yer olan Hisarlılar'ın evinde bile hiçkimse Cihan'ın Leyla'yı nereye götürdüğünü bilmemektedir. Ancak Menderes onbeş milyonun yaşadığı şehirde en ufak iğne deliğini bile aratacak kadar kararlıdır onları bulmaya. Şimdi Menderes'in karşısında aşması gereken yeni bir engel vardır. Karnında çocuğunu taşıyan kadını Cihan tarafından Amerika'ya kaçırılmadan bulmak ve konuşmak... Zaman daralmaktadır ve Menderes'in pes etmeye niyeti yoktur. Cihan'ın zekice planlarına daha zekice çözümler bulan Menderes en sonunda istediğine ulaşır. Ancak Leyla ve Cihan'ı bulan Menderes'i inanmak bile istemeyeceği bir sürpriz beklemektedir.

  17.Bölüm Özeti

  İki sevdalı karşı karşıyadır; dönüşü güç, bir yol ayrımında… Leyla, Cihan’a verdiği yemini yerine getirmek üzere Menderes’i kendinden koparmak uğruna, acı da olsa canevinden yaralar sevdiği adamı. Gerçekler gizlenir, ümitler birer birer vurulur ve tükenir tüm sözler. Menderes’i öylece terkedip Cihan’la giden Leyla’nın, içinde olduğu uçak Amerika’ya doğru havalandığında; Menderes’in elinde kalan tüm çarelerin yolu kesilmiştir. Bu ağır vedanın fırtınasında, kayıptır Menderes… Yıllarca hayalini kurdukları bebeğin, Toprak’ın dünyaya gelmesi bile değiştirmez yazgılarındaki ayrılığı. Cihan’ın ardı arkası kesilmeyen hain planları, Leyla’nın sure gelen oyunu ve Mermertay ailesi içinde, özellikle de çocukların yaşadığı huzursuzluklar ateşi körükler. Menderes’in tükenen umudu, Asuman’ın mutluluğu olur. Leyla’nın, kucağında Menderes’in oğluyla Amerika’dan dönüşü, her şeyi yeniden alevlendirir. Ancak şimdi her şey, daha bir paramparça; daha bir içinden çıkalmaz; daha imkansızdır.

  18.Bölüm Özeti

  Leyla ve Cihan’ın Amerika’dan döndüklerini öğrenen Menderes, soluğu onların yanında alır.. Oğlunu görmek ve hesap sormaktır niyeti... Ancak Menderes’in bilmediği bir şey vardır.. Bütün bunları önceden tahmin eden Cihan çoktan tedbirini almıştır bile.. Artık Leyla’ya duyduğu hasretin yanına oğlununki de eklenen Menderes, bu çıkmazdan bir an evvel sıyrılmak için harekete geçer. Oysa, Menderes ile hesabı bitmeyen Cihan, Menderes’i mahvetme tuzaklarını hazırlamıştır bile. Şimdi, tehlikeli bir kumpas beklemektedir Menderes’i. Cihan’ın kınından çıkardığı kılıç; onu Leyla’nın gözleri önünde, tam da oğlunu kucaklamışken vuracaktır.

  19.Bölüm Özeti

  Cihan’ın planladığı tuzak nedeniyle tutuklanan Menderes, tarihi eser kaçakçılığı suçlamasıyla nezarethaneye alınır. Mermertay Holding’in yaşadığı bu ticari skandal gazete ve televizyon haberlerine malzeme olsa da, kısa zamanda, yapılan ihbarın komplo olduğu ortaya çıkar. Üzerinde oynanan bu hain oyunu ve arkasında kimlerin olduğunu araştırmaya başlayan Menderes, hiçbir ipucuna rastlayamaz. Şimdi ortada faili meçhul bir cinayet, her an yeniden saldırabilecek yabancı bir tehlike ve cevapsız kalan sorular vardır. Cihan’nın ardı arkası kesilmeyen ısrarlarıyla baba ocağından ayrılan Leyla, Cihan ile birlikte yaşayacağı eve taşınır. Onu bu evde yalnızlık ve çaresiz bir sürgün hayatı beklemektedir. Cihan, Menderes’in yaşadığı skandalı kendi lehine kullanarak, onun Toprak’ı görmesini engelleyen bir mahkeme kararı çıkartır. Pes etmeyen Menderes, Leyla ve oğlunu görmenin bir yolunu bulur; üstelik Cihan’ın kendi evinde... Ancak işler planladığı gibi gitmez! Menderes ve Leyla’nın kendi evinde başbaşa olduklarını öğrenen Cihan, patlamaya hazır saatli bir bombadır artık! Yeminini tutmayan Leyla ve ani ziyaretinin nelere mal olacağını tahmin edemeyen Menderes’i, tahmin edemeyecekleri kadar büyük bir tehlike beklemektedir.

  20.Bölüm Özeti

  Yıllarca bebekleri ile mutlu bir aile olmayı hayal eden Leyla ve Menderes, Cihan’dan gizli bebekleriyle beraber yalnızca bir kaç dakika geçirebilirler. Menderes aşık olduğu kadının gözlerinin içine bakarken, Leyla kendine hakim olmaya çalışır. Onları böylesine bir sürgün hayatına mahkum eden Cihan ise, Menderes’in Leyla’nın yanında olduğunu öğrenir ve deli gibi eve döner. Menderes ile karşılaşmaz ama, onun kendi evinde Leyla’yla zaman geçirmiş olduğunu bilmek bile onu çileden çıkartmaya yeter. Leyla için amansız bir sorgu başlar. Cihan’a göre Leyla Yemin’ini bozmuştur. Bu durumda kendi verdiği sözün de hükümsüz olduğuna ikna olan bu saplantılı adam için, yıllardır hayalini kurduğu sapkınlığı yaşama zamanı gelmiştir. Asuman ise yeni bir spor kulübüne başlar ve farkında olmadan kulübün karizmatik sahibinden etkilenir. Kader ağlarını yeniden örmüştür. Asuman yeni yolları keşfetmeye hazırlanırken Leyla, yıllardır kardeşi olarak bildiği adamın tecavüzüne karşı mücadele etmektedir.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 6. #6

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  22.Bölüm Özeti

  Cihan'ın kendisine yaşattığı eziyet dolu geceden sonra hiçbir şekilde onu kendine yaklaştırmayan Leyla,gittikçe daha fazla içine kapanır.Cihan ise,saplantılı bir aşkla bağlı olduğu kadına ulaşamadıkça,hata üzerine hata yapmaya devam etmektedir.

  Leyla'nın tedirgin ve ürkek hallerini gören Gazel ve Sonat,onu bir psikoloğa gitmeye ikna ederler.Son bir yıl içinde yaşadıklarını hatırlamak ve bir daha açmamak üzere kapattığı kapıları aralamak Leyla için bir hayli zor olacaktır.

  Cihan ise,O'nu köşeye şıkıştıran Menderes'e,tekrar çocuğunu görmesini sağlayan hakları vermek zorunda kalınca iyice çileden çıkar ve Menderes'e yaşatabileceği en büyük acıyı planlamaya başlar.Cihan'ın yanında yer alan karanlık adamlar,çoktan Menderes'in hayatına sızmışlardır.

  Asuman hayatına giren özgür ruhun etkisiyle yeni heyecanlar yaşarken,Menderes oğlunu doya doya görebilecek olmanın mutluluğuyla adeta sarhoştur.

  Hiç kimse olacakların farkında değildir ama onları bekleyen gece bin türlü kötülüğe gebedir.


  23.Bölüm Özeti

  Cihan en büyük kozunu oynamış,Menderes'i can evinden vurmuştur.Oğlunu bulmaya çalışan acılı babanın şimdi hesap vermesi gereken biri vardır;Leyla...

  Oğlunun kaçırılma haberiyle yıkılan Leyla,Mermertay ailesini karşısına alır...

  İki acılı aile tekrar bir aradadır,ama bu sefer tek bir amaçları vardır;Toprak'ı kurtarmak...

  Cihan hain planını gerçekleştirebilecek mi?Mermertay ailesini içeriden çökertmeye çalışan Mahir,kendini daha ne kadar saklayabilecek?

  Leyla ve Menderes oğullarına kavuşabilecek mi?


  24. Bölüm Özeti


  Oğulları Toprak yerine büyük bir yıkım ile karşılaşan Leyla ve Menderes, acımasız bir tuzağın tam ortasına sürüklendiklerini anladıkları an, yazık ki çok geç kalmışlardır.


  Bir anne yüreğinin ağır, tarifsiz acısı... Yenilginin eşiğindeki bir babanın, kahreden çaresizliği... Zaman geçmek bilmez, umutlar her saniye biraz daha tükenir!


  Ve beklemenin en fırtınalı anında Cihan kucağında düzmece bir mucize ile çıkagelir. Başta Menderes ve Leyla olmak üzere, bıçak sırtının her iki tarafında yaşanan ortak mutluluk, onun kahramanlık destanı olacaktır.


  Ancak ezeli düşmanına karşı da olsa, teşekkürü borç bilen Menderes’in ziyareti, Cihan’ın tüm foyalarını ortaya çıkaracak fitili inceden ateşlemeye yeter. Şimdilik zafer şarhoşluğunun tadını çıkaran Cihan, kendi cehennemine adım adım yaklaştığının henüz farkında değildir.


  25.Bölüm Özeti

  Leyla ve Menderes'in yaşamını cehenneme çeviren Cihan,önceleri hiç önemsemediği,ancak onu giderek köşeye sıkıştıran iki tehdit ile karşı karşıyadır.Cihan'ın yapabilecekleri konusunda herkesi ikna etmek için aradığı kanıta nihayet ulaşan Gazel ve işin iç yüzünü öğrendikten sonra Menderes'e çektirdiklerinin vicdan azabıyla saf değiştiren Mahir,Cihan'ın idam fermanını adım adım hazırlayacaklardır.Artık,Cihan'ın düşmesi sadece an meselesidir!

  Asuman ve Selim,yelken açtıkları yakınlaşmada her geçen gün biraz daha rüzgara teslim olurlar.Yılların derinleştirdiği yaraları yavaş yavaş iyileşen Asuman,bu yasak özgürlüğe kayıtsız kalamayacaktır.

  Leyla ve Menderes'i,hayatlarını tamamen değiştirecek süprizler beklemektedir.Onlar için "yarın",yeni cevaplar kadar çözülmesi güç düğümlere de gebedir.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 7. #7

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  26.Bölüm Özeti

  Asuman’ın davetsiz gelişiyle, başka insanlara ait oldukları gerçeği Menderes ve Leyla’nın yüzüne bir tokat gibi iner. Oysa Asuman, yaşadığı bu son kırgınlık sayesinde, Selim’le arasındaki son duvarı da kaldırmıştır...

  Leyla Cihan’a, Menderes’le artık başka hayatlar yaşadıkları gerçeğiyle yüzleştiğini açıklar. Cihan, sevdiği kadının verdiği söze sadık kalmış olmasıyla rahatlasa da, Mahir’in hala kayıp olması yüzünden gergindir.

  Mahir’in kendisini sokaklardan çekip alan, babalık yapan Façalı’ya silahını teslim etme vakti gelmiştir. Şimdi O’nu zor bir itiraf beklemektedir.

  Menderes hayatını karartan olayların arkasında yatan Cihan gerçeğini öğrenirken, Leyla geçmişte bıraktığı bir simanın, Asuman’a zarar vermesini önlemek için çabalar…

  Sır perdeleri bir bir aralanırken, yeni sorular ve olaylar kapıda beklemektedir.


  27.Bölüm Özeti


  Menderes, hayatını karartan olayların arkasında yatan Cihan gerçeğini öğrenince, Hisarlı ailesinin önünde Cihan’la ilgili gerçekleri ortaya döker.

  Asuman’la her geçen gün biraz daha yakınlaşan Selim’in, onun çocuklarıyla tanışması gerginlik yaratır.

  Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Cihan ise Menderes’in karşısına her zamankinden daha tehlikeli bir düşman olarak çıkacak ve hesaplaşmalar ölüm kalım meselesi haline gelecektir.


  28.Bölüm Özeti


  Cihan'ın kaybedecek hiçbir şeyi kalmadığını bilen Mahir'in verdiği mücadele sayesinde Menderes'in hayatı kurtulur.

  Ailesinden ve sevdiği kadından sonra işlerini de birer birer kaybettiği gerçeği ile yüzleşen Cihan, son kozunu oynamaya çalışacaktır.

  Asuman, Selim'le olan yakınlaşmasıyla ilgili hiçbir uyarıyı dikkate almaz. Şimdi Menderes, abisinden yadigar Asuman'a sahip çıkmak ve eline boşanma celbi ulaşmasıyla çıldıran Cihan'dan Leyla'yı korumak arasında kalmıştır.

  Cihan ise Menderes'in karşısına her zamankinden daha tehlikeli bir düşman olarak çıkacak ve hesaplaşmalar ölüm kalım meselesi haline gelecektir.

  29.Bölüm Özeti


  Menderes; Asuman’ı Selim’le birlikte görünce, maskeler bir bir düşmeye başlar.

  Asuman’ın boşanmak istediğini söylemesi ile Menderes’in Selim’i araştımaya başlaması bir olacak ve Selim’in karanlık yüzü yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

  Boşanma celbinin eline ulaşması ile çılgına dönen Cihan ise, planlarını gerçekleştirmeye fırsat bulmadan, kendini özenle hazırlanmış bir tuzağın içinde bulur.

  Tüm olanlar Leyla ile Menderes’in lehine gibi görünse de, ne yazık ki kararan bulutlar gökyüzünü kaplamaya başlamıştır.

  30.Bölüm Özeti

  Selim’in gerçek yüzünü bir türlü görmeyen Asuman, Menderes’in hışmına uğrar ve kırılan gururunun da verdiği sinirle Menderes’e savaş açmaya karar verir. Ancak bunu zevkle yapacak tek avukat olan Cihan, artık bambaşka bir noktadadır.

  Mermertay Holding’de Yeşim’e gösterilen ayrıcalıklı davranışların yarattığı şüphe, Menderes’i arayıp da bulamadığı canlı tanığa götürür. Eski bir Selimzede olan Gönül, Asuman-Selim cephesini bozguna uğratabilecek en iyi koz olarak ortaya çıkar.

  Leyla ise Gazel’in kendisi için organize ettiği romantik gecede Menderes’e kavuşur. Bu mutlu anlar Gazel’in içindeki intikam meleğini uyandıracaktır!

  31.Bölüm Özeti


  Cihan, iki gün boyunca ona güzel bir çocukluk yaşatan insanlara yaptığı kötülükler ve çocukluğunun korkunç hatıraları ile yüzleştiği evden çıkar. Asuman’ın planlarını öğrendiği sırada, Gazel’den aldığı mesajla sevdiği kadını sonsuza dek kaybettiğini anlayarak yıkılır.

  Bu Cihan için sonun başlangıcıdır. Başka çaresi kalmayınca kendini dinletmenin tehlikeli bir yolunu bulur. Önce Gazel’i, ardından Leyla’yı, kendisini yargılayacağı mahkemeye şahit olarak çağırır. İki kız kardeş arka arkaya ortadan kaybolunca Menderes, Cihan’ın karanlık planını çözmek için arayışa girer.

  Cihan kararı açıklarken, Menderes hızla onlara doğru yol almaktadır.


  32.Bölüm Özeti


  Leyla ve Gazel’i kurtarmak için yola çıkan Menderes, Cihan’ın hayatını sahnelediği korkunç oyunun kanlı finaline yetişebilmiştir. Kara haber ağızdan ağza yayılırken, Cihan’ın hastanedeki ölüm kalım savaşı başlamıştır.

  Asuman’ın boşanma kararı ile kendisi için hazırlanan tuzağa daha da yaklaştığını gören Menderes, çocuklarını korumak için harekete geçer. Asuman ise en çabuk zamanda Menderes’ten ayrılıp, yeni bir hayat kurmaya kararlıdır.

  Sürpriz bir kararla Aydın’dan gelen Fatmanur, Selahattin’deki değişikliklerin hiç de hayra alamet olmadığını keşfedecektir.

  33.Bölüm Özeti


  Cihan yoğun bakımda yaşam mücadelesi verirken, dışarda hayat tüm hızıyla devam etmektedir.

  Menderes çocukların hassas dengelerini korumaya çalışırken, Asuman ise burnunun dibindeki tehlikenin çocuklarına da bulaşmak üzere olduğunun farkında değildir.

  Leyla cephesinde geçmişten gelen uğursuz bir aşkın gölgesi yine hayatı altüst edecektir.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 8. #8

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  34.Bölüm Özeti

  Menderes ve Leyla’nın hasreti büyürken herkes gelecekte ne planladıklarıyla ilgili merak içindedir. Ancak ikisi de ailelerine odaklanmıştır. Leyla kardeşini korumaya çalışırken, kızının garip davranışları Menderes’i yürek dayanmayan bir korkunç bir gerçeğe götürecektir.


  Asumandan hiç beklemediği bir cevap alan Selim’i bir başka sürpriz daha beklemektedir. Selim’in ikili oynadığını düşünen Yeşim, büyük sorunlara neden olacak B planını harekete geçirir.

  35.Bölüm Özeti


  Selim tarafından biricik kızına atılan tokat ve Zehra’nın yaşadığı şok edici olayla can evinden vurulan Menderes, yüreğini soğutup Asuman’ı Selim’den kurtaracak katı bir cezayı uygulamaya koyar.

  Bundan böyle, Asuman’ı çocuklarına hasret kalacağı uykusuz geceler ve derin bir yalnızlık beklemektedir. İki eski hayat arkadaşının sürükleneceği velayet savaşları, yalnızca çocukların değil; Menderes ve Asuman’ın hayatlarını da yeni bir yol ayrımına götürür.

  Hisarlı ailesi bireylerini ise, uzaklardan gelecek kara bir haber beklemektedir.


  36.Bölüm
  Asuman ve Menderes arasında başlayacak velayet savaşı öncesi, her iki tarafta da gerilimli bir hava hâkimdir. Menderes, annelerini görmek isteyen çocukların baskısı altında doğru olanı yapmaya çabalarken Asuman en sert oyununu oynamaya hazırlanır.
  Kederli Hisarlı ailesi yaralarını sarmaya çalışırken Leyla için kader taşları dizilmiş, yeni bir oyun başlamak üzeredir.
  Heyecan dolu yepyeni bölümleriyle Yemin her Pazartesi FOX'ta!


  37.Bölüm Özeti
  Menderes'le aralarındaki velayet savaşı olanca şiddetiyle sürerken, Asuman'ın çocuklarına olan özlemi onu farklı bir yola iter. Bir kez daha Menderes engeliyle karşılaşan Asuman'a en büyük yardım hiç beklemediği yerden gelecektir.

  Leyla ise kendisini büyük bir yalnızlığa itecek sırrın eşiğinde, geçmişin sisleri arasından kimin çıkıp geleceğinden habersiz beklemektedir.


  38.Bölüm Özeti
  Menderes ve Leyla aldıkları kötü haberlerle kendi yöntemleri ile baş etmeye çalışmaktadırlar.

  Asuman mahkeme sonrasında yeniden kazandığı güvenle Mermertay'ların karşısına çıkar. Ancak hep hayal ettiği yeni hayatına başlarken sevdiği iki erkeğin çapraz ateşi altında kalır. Minik bir öpücükle gelen teklif işleri karıştıracaktır. Tüm sorunların çözüldüğünü ve yepyeni bir hayata başladığını düşünürken beklemediği sorunlarla karşılaşır.


  39.Bölüm Özeti


  Leyla, bir yandan hastalığını saklamasına yardım edecek yeni sırdaşlar ararken bir yandan hayatı için yepyeni kararlar alır. Menderes'i ve ailesini mutluluğa boğacak bu kararlar, Asuman ve Cihan'ı da harekete geçirecektir.

  40.Bölüm Özeti
  Yaşanan onca olaydan sonra bu kez bekledikleri mutluluğu yakalamaya kararlı olan Leyla ile Menderes kendilerini olayların akışına kaptırırlar.

  Taşıdığı sırrın gün geçtikçe artan ağırlığı altında ezilen Cihan yeminini tutmakta zorlanmaktadır.

  Selim'in kasti yokluğundan habersiz olan Asuman içinse çılgınca bir arama turu başlamıştır.

  41.bölüm özeti:
  Mermertay ve Hisarlılar'da tatlı bir düğün telaşı sürüp giderken Leyla'nın mutluluğu tatsız olaylarla sürekli bölünmektedir.

  Etrafındaki düğün heyecanı içinde kendini dışlanmış hisseden Asuman, aynı mutluluk hakkını kendisi için istediğinde sert tepkilerle karşılaşır, Selim'in de kasıtlı uzaklığıyla derin bir yalnızlığa sürüklenir.

  Taşıdığı sır yüreğine ağır gelen Cihan, istenmeyen insan olmasına rağmen Leyla'nın iyiliği için daha büyük sorunları göze alacaktır.


  42.Bölüm Özeti


  Menderes’e kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Leyla için karanlığın içinden lanetli fısıltılar yükselmektedir. Doktor Bora, sürekli yeni ve daha güçlü ilaçlarla çıka gelirken Menderes’in şüpheleri artmaktadır.

  Yalnızlıktan bunalan Asuman, kendi mutluluğunu ararken zor bir karar verir. Ancak bu kararı uygulamak o kadar da kolay olmayacaktır.


  43.Bölüm Özeti
  Çocuklarının tepkilerine rağmen evlenen Asuman, mutluluk ile mutsuzluk arasında gidip gelmektedir. Aylardır kurduğu planın gerçekleştiğini gören Selim ise, para ve güç akışını başlatmak için son hamlelerini yaparken ayağına bağ olan çocuklarla ilgili sert tedbirler alacaktır.

  Hastalıkla ilgili şüpheleri artan Menderes neler olduğunu öğrenmek için Leyla'ya sormak dışında yollar ararken, Cihan da aynı iz üzerinden ilerlemektedir.

  Firuzenin ölüm yıldönümünün yaklaşması ile intikam planları hızlanır.


  44.Bölüm Özeti
  Asuman’la evlenerek tüm gücü eline geçiren Selim gerçek yüzünü göstermeye başlar. Holdingte yönetim kurulu toplantısına gelmesi ise bardağı taşıran son damla olur. Tehditlerin savrulduğu büyük kavganın ardından Menderes çocuklarını almak için harekete geçer.

  Tülay’ın yoğun ilgisi altındaki Leyla hiçbir şeyden habersiz ilaçlarını içmeye devam ederken, Bora, korkunç planın diğer kurbanının peşine düşer.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 9. #9

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  45.Bölüm Özeti

  Yerde kanlar içinde yatan Selim'e yardım etmeye çalışan Menderes, eve gelen Asuman’'la karşılaşır. Kocasının son nefesini verdiğini gören Asuman, katilin Menderes olduğuna inanır.

  Haber Mermertay ve Hisarlıların evine bomba gibi düşer. Leyla çaresizlikten eski bir düşman olan Cihan'ı yardıma çağırır. Gazel ve Mahir'in evden kaçtığı, kalan herkesin dava için koşturduğu saatlerde, Tülay fırsatı değerlendirip zehirli bir teklif yapar ve Toprak bebeğin bakımını üstlenir.

  46.Bölüm Özeti

  Tüm iyi niyetli çabalarına rağmen aileden dışlanan Cihan, Menderes ve ailesini mahvetmek isteyen Asuman'la işbirliği yapmayı kabul eder. Mermertay Holding'in yönetim kurulu başkanlık koltuğuna oturan Asuman, daha fazlasını almak için Yeşim'i kendi yanına çeker.


  Mahkemeden tutuklu yargılanma kararı çıkan Menderes için aklanma umutları giderek azalmaktadır. Leyla'nın çok hasta olduğunu öğrenmesi ile büyük bir şoka uğrayan Menderes, çok sevdiği karısını kurtarmak için kaçış planları yaparken hapishanede şişlenir.


  47.Bölüm Özeti

  Hapishanede şişlenen Menderes kanlar içinde ambulansla hastaneye kaldırılır. Ancak polisleri bekleyen bir sürpriz vardır...

  Cihan cephesinde ise tüm ipuçları yavaş yavaş bir araya gelmeye başlamıştır.

  Menderes'in firar haberi Hisarlı ve Mermertay ailelerinin evine bomba gibi düşer.

  Cihan ipuçları doğrultusunda Bora'nın kapısına kadar gelmiş, çember daralmaya başlamıştır.


  48.bölüm özeti

  Bora ile yüzleşen Cihan, onun Selim'in gerçek katili olduğunu anlar. Bora, özgürlüğü karşılığında hayati bir bilgi verir: Leyla'nın hasta olmadığını söyler.
  Cihan'ın yeni hedefi, firardaki Leyla ve Menderes'i bulup ayırmaktır.

  Asuman ise uzun yıllar sonra bulduğu mutluluğu kaybetmenin acısıyla Mermertay'ları mahvetme planını sürdürürken, Baki tesadüfen öğrendiği bir gerçekle şok olur.


  49.Bölüm Özeti
  Cihan, Menderes ve Leyla'yı polis baskını konusunda uyararak bir anlaşma önerir. Anlaşmaya göre Cihan, Leyla'yı alarak uzaklaşacak, Menderes ise kaçmak için kendi şansını deneyecektir.

  Asuman evde zor zamanlar yaşarken işyerinde yönetime iyice hâkim olmuştur. Tüm malvarlıklarıyla birlikte Holding'i satma kararı herkesi şok eder.

  Bora ile Tülay arasındaki gerginlik giderek tırmanmaktadır.  50. Bölüm Özeti

  Cihan, Leyla'yı polis baskınından kaçırmış ve kimsenin bilmediği bir yere götürmüştür. Doğru adımlarla etrafına güven telkin ederken oyununu sürdürür.

  İntikam hırsıyla yanan Tülay, oğlunun evi terk ettiğini öğrenerek yıkılır.

  Üst üste gelen şok edici haberlerle bunalan Asuman, Selim'in gerçek yüzünü keşfetmeye ve Holding'teki gücünü yitirmeye başlamıştır.

  Menderes ve Leyla için hızla yeni bir kaçış organizasyonuna girişilir. Bu sırada ikisini kuşatan iki korkunç sırrın ilk ipuçları ortaya çıkar. Ancak Cihan'’ın vurduğu son darbe hepsinden büyük olacaktır.


  51.Bölüm Özeti

  Menderes ve Leyla, Cihan'ın korkunç oyununa gelerek bir kez daha ayrı düşer.

  Selim'in gerçek katili araştırılırken, minik bir ipucu Bora'nın ismini ön plana çıkarır. Yaptıkları yüzünden psikolojisi bozulan ve annesinin baskısından kaçmaya çalışan Bora'nın itirafı bir ölümü daha beraberinde getirecektir.

  Hasta olmadığını öğrenen Leyla ise kaçmak isterken Cihan'la birlikte daha büyük ve ölümcül bir tehlikeye sürüklenir.


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

 10. #10

  CresCent* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Hikaye Tasarımcısı


  Durumu
  Offline

  Üyelik tarihi:
  12.01.2011

  Üyelik No: 8979

  Konumu:
  Yanıyorummm kardeşim...


  Mesaj sayısı:
  2.477

  Tecrübe Puanı:
  1311730

  Ynt: YEMİN - FOX TV


  53. Bölüm Özeti
  Asuman sayesinde Cihan ve Leyla'ya ulaşan Menderes, iki kadını zarar görmeden kurtarırken Cihan'ı polislere teslim eder.

  Menderes ve Leyla’nın eve dönüşü bayram sevinciyle karşılanır. Gazel ve Mahir’e yardım etmek için Baki’yi ikna turlarına çıkan ikili, tek şartla olumlu bir cevap almayı başarır: Mahir ailesiyle birlikte kız istemeye gelecektir.

  Her yanda yaralar sarılırken Asuman alacaklıların tacizi altında korku içindedir.

  Tülay ise intikam planlarını Cihan'ın mahkemesine saklamıştır.


  FİNAL Özeti


  Tülay'ın intikam kurşunları kimi vuracak?

  Yeşim, Mermertay ailesiyle hesaplaşmaktan vazgeçecek mi?

  Mahir ve Gazel'in hayatları nasıl değişecek?

  Leyla ve Menderes'i nasıl bir sürpriz bekliyor?


  Günün Özeti; Yine Çok Özletti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •