Bizimhikayelerimiz Forum - Powered by vBulletin

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
70 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: UNUTMA BENİ - FOX TV

mavimavis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sermuharrir

Durumu

Üyelik No: 9381

Konumu:
    KALBIMIN YAZGISI ACI CEKMEKMIS

Tecrübe Puanı:
    7488506

UNUTMA BENİ - FOX TV

Çıkış Tarihi : 19.05.2008
    Tür : Dram-Aşk-Aile
    Hakkında :

Konu Özeti : Gözlerden sözlere taşınamayan bir aşkı, içlerinde mıh gibi taşıyan iki
    aşığın, karanlıktan aydınlığa, hüzünden sevince, acıdan mutluluğa
    ilerleyişi, birbirlerine kavuşma yolculuğu...
    Sırlarla dolu aşk hikayeleri ve yaşamın içinden karakterleriyle,
    herkesin kendinden bir şeyler bulacağı, heyecan dozu hiç düşmeyen...
    Program : Fox Tv
    Oynayan :
    -OSMAN KARAKOÇ;
    -DİDEM ÖZKAVUKÇU;
    -MİTHAT ERDEMLİ;
    -OLCAY KAVUZLU;
    -BERİVAN DÜZGÜN;
    -ASUMAN BORA;
    -KURTULUŞ ŞAKİROĞLU;
    -FÜSUN GÜNUĞUR;
    -GÜLŞAH ÇOMOĞLU;
    -EMİR TAHA ALICIER;
    -AYFER DÜNDAR;
    -SEVDA AKTOLGA;
    -CÜNEYT METE;
    -BENGİ İDİL URAS;
    -KEREM PAŞAOĞLU.
    YÖNETMEN : GÜLSEN U.ERİŞDİ / MİHRİBAN ŞAHİN
    ÖYKÜ : GÜRCAN GÜNDOĞDU, MERVE ATEŞOĞLU,ÖZGE YOLDAŞ, VURAL BALIKÇI, HAZEL SEVİM ÜNSAL, TUNAHAN CİVELEK, EYLEM AKBAŞ, BARAN YILDIRIM, DİĞDEM ŞENYÜCEL, FARUK EMRE ÖZÜNLÜ, GİZEM ALTUNAY
    OYUNCULAR:

KERVANLI AİLESİ
    RAUF………………………………………M İTHAT ERDEMLİ
    ASUMAN…………………………………GÜL AH ÇOMOĞLU
    YAŞAR(RAUF’UN KORUMASI)……SUAT KARAUSTA

YÜCEDAĞ AİLESİ :
    ALİ……………………………………… OSMAN KARAKOÇ
    İLKAY................................DİDEM ÖZKAVUKÇU
    ADALET…………………………………ASUMA N BORA

KARAMAN AİLESİ :
    HİKMET…………………………………KURT ULUŞ ŞAKİROĞLU
    ŞEKER……………………………………F SUN GÜNUĞUR
    ŞERİF……………………………………O LCAY KAVUZLU
    EMİNE……………………………………BE RİVAN ÖZYİĞİT
    ÖZGÜR(ÇOCUK)…………………...EMİR TAHA ALICIER
    ÇİĞDEM.............................AYFER DÜNDAR
    GÜLER...............................SEVDA AKTOLGA

DİĞER OYUNCULAR :
    KÜRŞAT............................. KEREM PAŞAOĞLU
    ELVAN................................BENGİ İDİL URAS
    KENAN ...............................CÜNEYT METE
    ELİF....................................ULYA KUTAY

UNUTMA BENİ DİZİ EKİBİ

YAPIMCI : NİLGÜN SAĞYAŞAR
    YÜRÜTÜCÜ YAPIMCI : MEHMET ERİŞDİ
    JENERİK MÜZİĞİ : FEYYAZ KURUŞ
    ÖN JENERİK : BETÜL DEMİR
    ARKA JENERİK : CANDAN ERÇETİN
    Konu mavimavis tarafından (23.12.2011 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Ynt: UNUTMA BENİ - FOX TV

Unutma Beni 1.Bölüm Özeti

Nazlı,Ali’ye evlenme teklif eder

İlkay çocukluk arkadaşı olan Ali’ye senelerdir aşıktır, onun da kendisini sevdiğini düşünmektedir. O sabah Ali ile olan konuşmalarını yine kendisini sevdiğine yorar. Bu hissiyatını yakın arkadaşı, komşu kızı Emine ile paylaşır. Ancak Ali şirketin sahibinin kızı Nazlı ile birliktedir, bu durumdan henüz kimsenin haberi yoktur.
    Nazlı ise evli ve iki çocuk babası olan Selçuk ile yasak bir ilişki yaşamaktadır ve karnında onun bebeğini taşımaktadır. Ali ile olan birlikteliği Selçuk’un eşi Meral’in şüphelerini uzaklaştırmak içindir. Selçuk Nazlı’nın bebeğini aldırmasını, Nazlı ise Selçuk’un karısı Meral’den boşanmasını istemektedir. Yaşanan tartışmanın neticesinde Nazlı, bebeğine bir baba bulabilmek için Ali ile evlenmeye karar verir ve Ali’ye evlenme teklif eder. Ali şaşırsa da bu teklifi kabul eder, öncelikle en yakın arkadaşı olan İlkay’a bu durumu açıklamaya karar verir. İlkay Ali’nin kendisine olan aşkını itiraf edeceğini düşünürken Nazlı ile evleneceğini öğrenince yıkılır.

Unutma Beni 2.Bölüm Özeti

Nazlı ,Ali ile evleneceğini açıklar

İlkay Ali’nin Nazlı ile evlenecek olmasına inanamaz, şoktadır. Bu haberi Emine ile paylaşır, darmadağın olmuştur. Çeyizlerini parçalar, rafları indirir, hala inanamamaktadır. Emine onu teselli eder.
    Ali ise Nazlı ile olan birlikteliğini ve bu birlikteliğin evlilikle neticeleneceği haberini ailesine verir. Annesi Adalet Hanım, bu habere tepki gösterir.

Nazlı da annesi Nermin Hanım’a Ali ile evleneceğini açıklar. Nermin Hanım bunun mümkün olmadığını söyler. Ancak Nazlı kararlıdır.

İlkay Ali’ye her şeyi anlatmaya karar verir ve onu sevdiğini itiraf eder, Ali şaşkındır.

Unutma Beni 3.Bölüm Özeti

İlkay aşkını itiraf eder ancak aşkına karşılık alamaz malesef geçirdiği kaza sonucu hafızasınında Aliyle aşkıyla ilgili hiçbir şey kalmamıştır Nazlı evli adama aşık olmuş hamile kalmış Ali'yi onun çocuğu olduğuna ikna etmiştir.

Unutma Beni 4.Bölüm Özeti

Nazlı evli Selçuktan hamile kalmış aşık olmuş tabii Selçuk evli nazlı buna aldırış etmeden aşkını yaşamış Nazlı Selçukdan karısını boşayıp kendisiyle evlenmesini istemiş Selçuğun iki tanede kızı var.
    O yüzden boşanmaya meilli degil durum böyle oluncada nazlı bebegi açıklayamayacagı için kimseye özelliklede ailesine Ali'yi kandırdı
    İlkayın Kendisini Sevdiğini Öğrenen Alinin kafası karışmıştır zaten emin olmadığı duyguları Nazlıya Karşı iyice bulanmıştır
    Hastaneye İlkay'ı Üzmüştür
    .

Unutma Beni 5.Bölüm Özeti

Nazlı ve Nermin Rauf konusunda endişelidirler. Ali ve ailesi
    Nazlı’yı istemeye giderler. Rauf’un isteğiyle Selçuk da oradadır.
    Rauf’un yükselttiği gerilime rağmen gece sorunsuz biter, Ali ve
    Nazlı’nın evliliği için aileler cephesinde ilk adım atılır.

Emine İlkay’ın hatırlamasına yardımcı olmaya çalışarak onu Ali’yi

sevdiği yönünde kışkırtır. İlkay buna inanmaz. Eve Hikmet’in kumar
    borcu sebebiyle alacaklılar gelir. İlkay maaşını almak için şirkete
    geldiğinde Rauf ile nahoş bir karşılaşma yaşarlar. İlkay Rauf’a attığı
    tokadın hesabını er ya da geç verecektir.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 6.Bölüm Özeti

Emineden ısrarla İlkaya hatırlaması için yardımcı olmasını isteyen Alinin duyguları karmaşıktır Rauf ise atılan tokadın acısını çıkarma girişimlerine şimdiden başlamıştır.

Hikmeddin elinden kumar borcuna karşılık evi alır.Selçuğun eşi Nazlıyla Selçuktan Şüphelenmeye Başlar

Ali İlkayı Sevgisini itiraf ettiği Parka Götürür. Belki hatırlar diyerek ancak
    İlkay Hiç bir şey hatırlamamaktadır.

Unutma Beni 7.Bölüm Özeti

Ali iyice Nazlıdan soğumuş İlkaya Karşı duyguları yoğunlaşmıştır.rüyalarında bile İlkay vardır

Nazlı Alinin evlenmekten vazgeçmesinden korkar ve intihar girişminde bulunur amacı Selçuğu çekmektir Alininde kendisini sorumlu tutmasını istemektedir

Emine Şerifi tahliyesini beklemkte onu haladelice sevmektedir Şerifin kadınlara inancı kalmamış ihanetinden dolayı eşini bıçaklayıp hapise girmiş çocuğunu ve kendisini terkettiği için kadınlara inancı kalmamıştır

Emineyi kız kardeşi gibi sevmektedir.

Unutma Beni 8.Bölüm Özeti

Rauf İlkayın babasının kumara olan zaafını öğrenmiştir.İlkaya iyi gözükme çabalarındadr yardımcı oluyor gibi gözükerek İlkaya babasının kumarda kaybettiği evi geri vererek böylece İlkayın gönlünü kazanacak ve kendi intikamını dilediği gibi alacaktır

Rauf,planını uygulamaya koydu.İlkay'ın babası evin borcunu ödeme ümidiyle kumar oynamaya devam eder hiç mi ders almaz.Emine,İlkay'ın babası Hikmeti tersleyip uyarmaktadır

İlkay,Rauf'a istifa mektubunu ve Raufun hediye ettiği kolyeyi geri verir

Unutma Beni 9.Bölüm Özeti

Rauf da bir yandan İlkay'ın babasını tuzağına düşürürken bir yandan İlkay'ı işe geri gelmesini sağlayarak intikamını almaya başlayacak.

Ali de gün geçtikçe İlkay'a iyice aşık oluyor.Emine'nin dedikleri aklına geldi,kendi kendine itiraf edemiyor.

İlkay'ın abisi Şerif'i ziyarete giderler Emine Şerife olan aşından Özgürüde kendi çocuğu gibi benimsemiştir

Ayrıca Şeref ,Emine'ye karşı bir şeyler hissetmiyor.İlkay,Emine'den bahseder Şerif hiç bir şey demez.Emine'nin yaptığı tespihi alır ve masaya koyar,giderken unutur.İlkay abisine verir.

Şimdi Emine ile Şeref sevgililer mi,yoksa Emine tek taraflı bir aşk mı yaşıyor?

Unutma Beni 10.Bölüm Özeti

İlkay Raufun Getirdiği evin borcunun ödendiği seneti kabul etmez buna karşılık Rauf ona yurtdışına bereber gitmelerini ve asistanı olmasını teklif eder

Rauf İlkay'a iş teklif etmiştir, bunu Ali öğrenİr ve çileden çıkar. İlkay'la konuşur ve onu kabul etmemesi yönünde ikna etmeye çalışır. İlkay da ben zaten kabul etmiyorum ki der.
    Bu arada hikmet'in başı belada çok fena, eve silahlı adamlar gelir ve duvardaki çerçeveye ateş ederler. Barbaros Emineye sırılsıklam Aşıktır
    İlkay babasının bu olaya sıcak bakmıyacağını söyler.

Raufun evinde çalışırlarken Ali için için İlkayı kıskanmaya devam eder.

Unutma Beni 11.Bölüm Özeti

Memleketten İlkayın Halası Şeker hala gelir Hikmetin kumara düşkünlüğünü bilmektedir yardımcı olmayı düşünmektedir.

Ali İlkaya Yardımcı olmak amacıyla birikmiş arasını verir Raufa borclarını ödeyebilmeri için kalan kısmınıda kredi çekerek tamamlar

İlkay parayı götürür Ali'ye geri verir Ali almak istemez paralr yere saçılır,toplarken Rauf gelir. İlkay Üzülür. Rauf İlkay la konuşur onun sorununu öğrenmiş gibi yapar. İlkay da para olayını anlatır. Ali ile İlkay tartışırken Rauf gelir Senedi uzatır. Ali senede karşılık parayı Raufa uzatır

Nazlı Selçuğun Çocukları okuldan almış kimsenin haberi yok. Okul servisi kaza yapar. Herkes korkar çocukları ararken Nazlı çocuklarla gelir. herkes sevinir ama yine de Nazlı ya haber vermediğinden kızarlar. Şeker Hala oyun salonuna gidip ev benim adıma parayı bulacam zaman vericeksiniz deyip kestirip atar.

Unutma Beni 12.Bölüm Özeti

İlkay hatırlamak istemesede doktorun ve Eminenin yardımıyla Aliyi sevdiğini hatırlar ve kaza yapmasına sebeb olan olayın Aliye aşkını itiraf etmesinin sebeb olduğu aklına gelir.Ali hatırladığı gizlice duyar ve çok sevinir.

Alinin duyguları artık Nazlıdan tamamen sıyrılmıştır.

Unutma Beni 13.Bölüm Özeti

Alinin İlkayın Üzerine gelmeleri Raufun İlkayı Planları İçin kullanacağını söylemesi İlkayı çileden çıkarır Ali- her ne kadar kendine itiraf edemese de- İlkay'ı sevdiğinden böyle hırçın davranır.Ona bir zarar gelsin istemez;ama aşırı üstüne düştüğü için İlkay'ı bunaltır

Rauf Nazlıya Ailiyi İlkayın Haytından uzaklaştırmasını söyler.Şeker hala Alinin Annesi Adaleti ziyarete gider Adalet İlkay ve ailesini küçümsediği için şeker halanın getirdiklerini çöpe atar

Alinin babası vali emeklisi anlayışlı bir adamdır ilkayı ve ailesini sevmektedir Adalet hanıma kızmaktadır yaptığı hakıszlıklardan dolayı.

Unutma Beni 14.Bölüm Özeti

İlkay, Cemil'in hipnoz terapisi ile geçmişe giderek yaşadıklarını hatırlar.

Ali, İlkay'a onu sevdiğini söylemeye karar verir.

Rauf, Ali'yi Nazlı'yı ve nişan hazırlıklarını ihmal etmemesi konusunda uyarır.

İlkay ve Rauf bir toplantıdan dönerken arabanın bozulmasıyla baş başa kalırlar. Ali bu durumdan rahatsız olur.

Ali Nazlı'ya nişanı istemediğini söyler ancak bu nişan olmak zorundadır.

Unutma Beni 15.Bölüm Özeti

Ali Nişanın olmasını istememesine rağmen Nazlının hamileleğini duyunca buna kendinisini mecbur hisseder.

Ancak Nermin hanım bebeğin aliden olduğuna inanamaz Rauf Bir an önce nişan işinin gerçekleşmesini istemektedir.

Rauf İlkaya karşı planını uygulamaya geçirmeyi düşünmektedir.

Unutma Beni 16.Bölüm Özeti

Asuman ve Tuğçe Alışveriş için gittikleri mağazada Yavuz ile karşılaşırlar
    Tuğçe Yavuzdan etkilenmiştir ve onu nasıl elde edeceğini düşünmektedir

bu konu için Asumandan Yardımcı olmasını ister Asuman Adalet hanım gibi
    Yavuzun basit birtezgahtar olduğuna Tuğçeyi ikna çabasındadır.

Unutma Beni 17.Bölüm Özeti

Selçuk Nazlının Ali evlenmesinin mümkün olmayacağını söyler Aliyi evlenmeye ikna etmek için hamile olduğunu söyledeğini bilmemektedir.

Nazlıyı Ali ile paylaşamayacağını her fırsatta belli eder ancak eşinden ayrılmayı bir an bile düşünmez.

Nazlı Selçuğu evliliğe ikna etmenin Ali ile evlenmesinin kesinleşmesi olacağını düşünmektedir.

Unutma Beni 18.Bölüm Özeti

Emine Barbarosun kendisine olan ilgisinden dolayı rahatsızdır.Kırıcı olmadan
    Barbaros beyin ilgisine duyrsız kalma çabasındadır

Şerif Raufun oynadığı oyunun farkında değildir cezaevinde şişlenmesi herkesi üzer

Raufun planları istediği gibi işlemektedir. ceaevinden bulmuş olduğu adama

para karşığı Şerifi yaralatıp hastanede ziyarete gitmesi kimsenin aklına gelmiycek şeytanca bir plandır.

Unutma Beni 19.Bölüm Özeti

Tuğçe ve Asuman Yavuzun iş yerine tekrar giderler Tuğçe Yavuzdan fazlasılayla etkilenmiş nasıl elde edeceğinin planlarını yapmaktadır

Yavuzu yemeğe davet ederler ancak Yavuz kibarca bu teklifi reddeder.
    Ancak Tuğçenin ısrarlarına daha fazla dayanamayıp iş çkışı kafede buluşmayı kabul eder.

Unutma Beni 20.Bölüm Özeti

Meral Selçuğun ilgisizliğinden evliliklerinin sarsıntıda olduğunun farkındadır.
    Selçuğun hayatında bir kadın olduğundan emindir.

Şimdi sıra bu kadının kim olduğunu bulmaya gelmiştir.
    Nermin Hanım ve Nazlıyla evliliğiinin iyi gitmediği hakkında sohbet eder.

Bu durum Nazlıyı için için mutlu etmektedir.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 21.Bölüm Özeti

Hikmet Bey, Şerif'in hastanedeki durumunu görünce çok üzülür.
    Bi an evvel iyileşip tahliye olmasını, ailesinin başına gelip onlara sahip çıkmaısnı ister.

Çünkü kendi yaptıklarından dolayı utanç içindedir.
    Emine, hastanede de olsa Şerife bu kadar yakın olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.
    Eminenin şerife olan ilgilisi Şeref'in gözünden kaçmamaktadır.

Unutma Beni 22.Bölüm Özeti

Yavuz, Asuman ve Tuğçe bi kafade buluşurlar.
    Tuğçe'nin Yavuz'A olan ilgisi Yavuzu rahatsz etmektedir.
    Tuğçe de Asuman İle Yavuz'un birbirleriyle sürekli atışmalarına Yavuz'un Asuman'a ilgi duyduğunu düşünmektedir.

İlkay nişan alışverişi için nazlıyla beraber gider.
    Bu durum Aliyi çok kızdırır.

Unutma Beni 23.Bölüm Özeti

Barbaros Bey, Şeker Hala ve Hikmet Amcaya evlenmek istediğini sürekli dile getirmektedir.
    Şeker Hala Emine'nin Şerif'e ilgisini bilmediğinden Emine ile Barbaros'un evlenmesinin uygun olduğunu düşünmektedir.

Yavuz, Asuman ve Tuğçe'nin buluşmalarının fiyaskoyla sonuçlanması Asuman ve Tuğçeyi çok kızdırmıştır.
    Asuman, Yavuz'a bi intikam planı hazırlamaktadır.

Unutma Beni 24.Bölüm Özeti

Tuğçe ve Asumanın planları Yavuz'u çileden çıkarır.
    Meral ise Selçuğu yeniden kazanma çabası içindedir.
    Bunun içinde Nermin Hanımdan destek ister.

Nazlı ise, bu evliliği en kısa sürede çökertmenin planları içerisindedir.

Unutma Beni 25.Bölüm Özeti

İlkay, Ali ile ilgilenir, Ali mutludur. Ali, İlkay’ın kendisini sevdiğini hatırladığını düşünerek ona her şeyi anlatır.

Adalet, Nazlı ve Asuman alışverişe çıkarlar, Asuman mağazada Yavuz ile karşılaşır.

Nazlı, Ali’nin ortadan kaybolmasından dolayı endişelidir. Ali’ye onu isteyip istemediğini sorar, Ali kararsızdır.

Rauf, İlkay’a ulaşamayınca bunu fırsat bilerek evlerine gider.

Unutma Beni 26.Bölüm Özeti

Neyse İlkay parça parça da olsa birşeyler hatırlamaya başladı.Bir de şu parçaları birleştirse de Ali'ye olan aşkını hatırlayacak.Yoksa Ali elden gidecek.Ne yazıkki Nazlı'yla evlenecek.

Ali ,Asu'nun da dediği gibi nişana değil de cenazeye gidiyor gibi gözüküyordu.Bir de Nazlı'nın çocuğunu kendinden sanıyor.Bir öğrense gerçekleri anında İlkay'a koşar.

İlkay'ın nişana gelmesi iyi olmamıştı. Şimdi onun gözlerinin içine bakarak nasıl nişanlanacaktır.

Unutma Beni 27.Bölüm Özeti

Ali, İlkay'ın nişana Rauf'un kolunda gelmesine bozulur. Selçuk ise nişana sarhoş bir halde gelir ve Nazlı, Selçuk’u o halde görünce panikler.

Yüzük takma zamanı yaklaşır ancak Ali ortadan kaybolmuştur. Nazlı Ali’nin kendisini bırakıp kaçtığını düşünür ve endişelenir.
    İlkay, nişana dönmesi için Ali'yi ikna etmeye çalışır...

Unutma Beni 28.Bölüm Özeti

Selçuğun nişanda sarhoş olması Meralin Nazlıya karşı olan şüphelerini arttırmıştır.
    Ancak bir türlü neler olduğunu çözememiş, anlayamamıştır.
    İlkay'ın Aliyi ikna etmek çabaları Aliyi daha da kahreder.

Adalet Hanım endişe içindedir.

Unutma Beni 29.Bölüm Özeti

İlkay unuttuklarını hatırlamak için Emine ile parkta dolanır. Emine, İlkay’ın hatırlamasına engel olmaya çalışsa da İlkay, Ali’ye olan aşkını hatırlamaya başlar.

Ali perişandır, aklı İlkay’dadır. Öte yandan Nazlı’nın karnındaki bebek için Nazlı’nın yanında olmak zorundadır.

Ali ve Nazlı nişandaki yardımlarından dolayı teşekkür etmek için Selçuk’lara giderler.

Selçuk Nazlı’ya ayrılmak istediğini söyler.

Unutma Beni 30.Bölüm Özeti

İlkay kriz geçirdiği günün Ali ile bir ilgisi olduğunu düşünmektedir.

Emine ise İlkay’ın üzülmesini istemediği için hatırlamasını engellemeye çalışır.

Rauf akşam için mangal partisi düzenler ve Ali ile birlikte Selçuk ve Meral’i de çağırır. Selçuk, Nazlı ile karşılaşmamak için gitmek istemese de Meral’in ısrarıyla gitmek zorunda kalır. Mangal partisinde ilginç olaylar yaşanır.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 31. Bölüm Özeti

Hikmetlerde, Ali ve İlkay’ın evlilik kararı yüzünden büyük kavga kopar. Adalet, Hikmet ve Şerif bir tarafta, Ali, İlkay, Sedat, Şeker diğer tarafta kapışırlar.
    Hikmet evi terk etmeye karar verir, İlkay’ın yüzünü bile görmek istememektedir. Hikmet, Şerif’le birlikte artık Emine’de kalacaktır.
    Rauf, Ali ve İlkay’ın evliliğinin ilk adımı olan kız isteme olayını engellemek için Sedat’a bir kumpas kurmuştur.
    Nazlı, Selçuk’un sevgilisinin kendisi olduğunu açıklamıştır. Nazlı ve Meral karşı karşıya gelir, kızılca kıyamet kopar. Nazlı, Meral’i kocasına sahip çıkamamakla suçlar. Nazlı’nın bu tutumu Meral’in kararını ne yönde etkileyecektir? Meral kocasına sahip mi çıkacak yoksa ondan uzaklaşacak mıdır?

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 32. Bölüm Özeti

Sedat toplantı gecesinden sonra gözlerini otel odasında açar ; şirketteyken gelen CD ise Sedat’ı mahveder. Ali ve Sedat ; lkay'ı istemeye gideceklerdir.
    Hikmet ve şerif, bu olaya tepkileri yüzünden Emine’de kalmayı sürdürürler.
    Meral, Ali’yle ilgili gerçeği bildiği için kafeye gelir ve şerif ile konuşmak ister. Meral, şerif’e Nazlı’nın yalan söylediğini, Selçuk’la geçmişte bir ilişkileri olduğunu söyleyecek midir? Barbaros ve Emine kararlardıkları gibi gizlice ortak olup, kafeyi alacaklardır. Bunu şerif’in anlamayacağı şekilde yapmaları gerekmektedir. Sonunda akıllarına bir fikir gelir... Hikmet’i de olaya dâhil eden bu fikir işe yarayacak mıdır ? Kafenin yeni sahipleri kimler olacaktır?

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 33.Bölüm Özeti

Adalet, Şeker ve Hikmet’e giderek İlkay ve Ali’nin ilişkisinden duyduğu rahatsızlığı dile getirir. Şiddetli bir münakaşa yaşanır.
    Nermin, Yavuz’la Tuğçe ile ilgili konuşur. Onu, Tuğçe’yi oyalamakla suçlar. Yavuz, Tuğçe’yi sevdiğini herkese kanıtlamaya karar verir. Yavuz’un bu hamlesi, Tuğçe’yle birlikte evdekileri de şaşırtır.
    Adalet İlkay’ı görmeye gider. Ancak İlkay’ın zayıf bünyesi, Adalet’in sarf ettiği bu ağır sözleri taşıyamaz hale gelmiştir.
    Emine eşyalarını toplar, evden ayrılmaya karar vermiştir. Emine’nin annesi Şaziye ise, Emine’yi ziyarete gelir.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 34.Bölüm Özeti

Ali ve Adalet, İlkay’ı hastaneye götürür. İlkay ve Adalet arasında duygusal anlar yaşanır. Ali ise annesine hala nefret duymaktadır.
    Adalet, Ali ve İlkay durumunu Nazlı’nın ve Rauf’un öğrenmesinden fena halde korkmaktadır.
    Şaziye’nin gelişi Hikmet’i ve ev ahalisini şok eder. Emine ne yapacağını bilemez vaziyettedir. Hikmet ipleri eline alır ve Emine ile Şerif’in arasını düzeltmeye karar verir.
    Yavuz ve Tuğçe birlikte olmaya çabalamaktadır. Fakat Tuğçe, Yavuz’un Asu’yu unutamadığını düşünmektedir.

Unutma Beni 35.Bölüm Özeti

Emine ve Şerif münakaşa etmeye devam etmektedir. Şerif, dayanamaz ve boşanma işlemlerini başlatmaya karar verir. Bu kararını Meral’le paylaşırken, Emine de annesine Şerif’le evli olduğunu açıklamaktadır.
    Adalet ve Sedat, Ali ve İlkay birlikteliğinden dolayı Nazlı’ya karşı mahcuptur, ona ulaşıp gönlünü almaya çalışırlar. Nazlı ise bu durumun keyfini çıkarmaktadır.
    Meral maddi sıkıntı içindedir. Bunu fark eden Nermin, Rauf’a giderek Meral’e yardımcı olmasını ister.

Unutma Beni 36.Bölüm Özeti

Şaziye, kızı Emine ile yeni bir hayat kurmak için onu ikna etmeye çalışırken, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.
    Adalet ve Sedat, Nazlı’nın aldatılan kadın rolüne iyiden iyiye inanmıştır. Tek istekleri Rauf’un bu olayı duymamasıdır. Adalet ve Sedat’ın endişeleri Rauf’un Nazlı ile konuşmak üzere evlerine gelmesiyle had safhaya ulaşır.
    Yavuz ve Tuğçe ilişkisi tam gaz devam ederken hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Asu Yavuz’la ilişkisini düzeltmek üzere Avusturya’dan dönmüştür. Asu’yu karşısında gören Yavuz şaşkınlığını gizleyemez.

Unutma Beni 37.Bölüm Özeti

Nazlı’nın haline acıyan Adalet, bir kez daha Sedat’a Ali’yle konuşması konusunda baskı yapar. Sedat Ali’yle konuşmaya gider, Ali’nin söyledikleri Sedat’ın kafasını iyice karıştırır.
    Avusturya’dan gelen haber ise Adalet’i endişelendirir. Yana döne Asuman’ı aramaya başlarlar, Asuman ise Yavuz’un yanındadır.
    Borçları yüzünden gizli gizli evini satmaya karar veren Meral ise, evini satın alan kişiyi karşısında görünce çok şaşırır.
    Emine ve Şerif’in gerçekten boşanacağını Şaziye’den öğrenen Şeker bir hal çaresi bulmak için Hikmet’le konuşur. Ancak Şaziye işin içine girdikten sonra boşanmayı engellemek çok daha zor olacaktır.

Unutma Beni 38.Bölüm Özeti

Adalet, Nazlı’nın Ali ve İlkay ilişkisini başından beri bildiğini ve numara yaptığını öğrenir. Sedat ve Adalet, Nazlı’yı karşılarına alır, ona hesap sorarlar.
    Şeker, Emine ve Şerif’in boşanıyor olmasına çok üzülmektedir. İkiliyi ikna etmeye çalışır.
    Asu, Yavuz ve Tuğçe, Nazan’ın önünde yüzleşirler. Tuğçe’nin tavrı herkesi şaşırtır. Şaziye kafeye gelerek Şerif ile konuşur. Şerif’in öfkesi yüksek bir tartışmaya sebep olur. Emine’nin de gelmesiyle işler iyice sarpa sarar.
    Adalet, Rauf’un kışkırtmasıyla İlkay’ı Ali’nin evinde basar. İlkay’ı olmaz hallere sokan Adalet’e son anda müdahale eden Ali bu kez gerçekleri anlatma konusunda kararlı görünmektedir.

Unutma Beni 39.Bölüm Özeti

Adalet, Sedat’a gider ve Nazlı’nın bebeğinin Selçuk’tan olduğunu söyler. Sedat da duydukları karşısında şoka girmiştir. Adalet hemen Nazlı’yı arar.
    Rauf da olanları öğrenir ve hemen bir plan yapar. Nazlı ve Selçuk’a ait bütün ip uçlarını yok edecektir. Bir yandan da Yaşar’dan Selçuk’u bulmasını ister... Rauf, Nazlı ve Selçuk’a ait izleri yok edebilecek midir? Yoksa bu savaşta Ali mi galip gelecektir?
    Emine annesiyle gitmekten vazgeçer. Çanakkale’deki amcasının yanına gidecektir. Son kez konuşmak için kafeye gider. Emine kafeden çıkarken Şerif onu durdurur...

Unutma Beni 40.Bölüm Özeti

Ali ve İlkay herkese rağmen aşklarını yaşamaya kararlıdır...
    Rauf, Nazlı’nın Selçuk’la olan ilişkisinin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapmaktadır. Ali’nin elindeki bütün kozları gizlice ortadan kaldırmaya çalışacaktır.
    Emine kendi iradesi ile Şerif’ten ayrılmaya karar verir, Annesiyle yeni bir hayata başlayacaktır.
    Şerif de ayrılmaya kararlıdır. Emine ve Şerif bu zor kararı Özgür’e açıklayabilecek midir?

Unutma Beni 41.Bölüm Özeti

Adalet, Nazlı’nın Selçuk’la ilişkisi olduğunu öğrenmiş, Nazlı’ya ulaşmaya çalışmaktadır. Nazlı ise köşe bucak kaçmaktadır.
    Emine, amcasının yanına gitmeye kararlıdır. Bu durumu bilen Barbaros, Şerif’e giderek onu Emine’yi bırakmaması yönünde ikna etmeye çalışır. Şerif Emine’yi vazgeçirmek üzere yola çıkar.
    Nermin, Nazan ve Meral’in Beypazarı’na gideceğini öğrenen Adalet, Nermin’in karşısına çıkarak onunla yüzleşir.
    Emine İlkay’la vedalaşmak üzere yanına gider. Ancak onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Unutma Beni 42.Bölüm Özeti

Ali’nin Nazlı’yla ilgili iddiaları karşısında herkes şaşkındır. Meral kafası karışık olduğu için Nazlı’ya mesafeli davranır.
    Rauf ise Nazlı ve Selçuk’a ait delilleri yok etmekle meşguldür...
    Rauf bir yandan delilleri yok etmekle uğraşırken bir yandan da Berna’yı tehdit eder.
    Şerif, Emine’nin gidişiyle darmadağan olmuştur. Oysa Emine İlkay’ın yanındadır.
    Tuğçe, Asu ve Yavuz’un tekrar başlayan ilişkilerine üzülerek tanık olmaktadır.

Unutma Beni 43.Bölüm Özeti

Ali, herkesin önünde Nazlı’nın foyasını ortaya çıkarır.
    Rauf, Ali’nin; Nazlı’nın suçlu olduğunu ispatlayabileceği son kanıtını ortadan kaldırmak için kolları sıvar. Ali’yi yolda kötü bir sürpriz beklemektedir. Şerif Emine’den umudu kesmiştir. Barbaros onu ümitlendirmeye çalışır.
    Yavuz, Asuman’la tekrar bir araya gelmeye karar verir. Asu bu habere çok sevinir, ancak hesaba katmadıkları biri vardır; Tuğçe…
    Tuğçe’nin mide bulantıları ise sürmektedir. Hamile olduğuna dair kuşku duymaktadır. Bu kuşkuyu gidermek üzere yola çıkan Tuğçe, nasıl bir neticeyle karşılaşacaktır?

Unutma Beni 44.Bölüm Özeti

Asu ve Yavuz, Tuğçe’nin rahatsızlığının sebebini merak ederlerken, Tuğçe Yavuz’a hamile olduğunu söylemenin yollarını aramaktadır.
    Ali kırmızı telefonu evden alanın Rauf olduğunu öğrenir. Yeni bir plan yapar ve arkadaşı Tuna’dan kırmızı telefona ait dökümleri çıkarttırmasını ister.
    Rauf, Yaşar aracılığıyla Selçuk adına alınan bir hat olduğunu öğrenir. Hattı Nazlı’yı tuzağa düşürmek için Ali’nin aldığını düşünür. Nazlı’ya bir telefon gelir, Nazlı şaşkın kalır... Arayan Ali midir? Yoksa hattı gerçekten Selçuk mu almıştır?

Unutma Beni 45.Bölüm Özeti

Rauf, Selçuk’un izini sürmeye devam etmektedir. Selçuk ise çoktan Nazlı’yla iletişime geçmiş ve onunla yeni bir başlangıç yapma hayalleri içindedir. Diğer yandan, Selçuk’un geri dönüşüyle beraber kafası karmakarışık olan Nazlı, bir karar vermeye çalışmaktadır. Önünde iki yol vardır ya Selçuk’la gidecek ya da burada kalıp oyununa devam edecektir.
    Karaman ailesinde ise sular durulmamaktadır. İlkay hastalığı sebebiyle baba evine dönmüştür ama Hikmet onu affetmemekte kararlıdır. Ev adeta iki cepheye bölünmüştür.
    Diğer yandan Yavuz, Asu’nun çantasında bulduğu gebelik testinin hesabını sorar ancak hiç beklemediği bir yanıtla karşılaşır.

Unutma Beni 46.Bölüm Özeti

Rauf, Selçuk ve Nazlı’yı dağ evine götürür. Onlara güzel bir final hazırlamıştır. Nermin’in de oyuna dâhil olmasıyla final iyice renklenir.
    Meral, Şeker’lere gelerek İlkay’ın ağzından laf almaya çalışır.
    Yavuz, Tuğçe’nin hamile olduğunu öğrenmiştir. Tuğçe’yi arayarak hesap sorar. Barbaros, Şerif’e Emine’nin gönlünü alması için yeni taktikler önermektedir.
    Şeker, Ali ile konuşur. Ali bütün gerçekleri Şeker’e anlatır.

Unutma Beni 47.Bölüm Özeti

Selçuk, Rauf’un tehditleri doğrultusunda evine dönmüştür. Ali’nin anlattıklarının iftira olduğunu söylemektedir.
    Ali, Selçuk’u hesaplaşmak üzere ıssız bir yere götürür. İkili kavga eder ve Selçuk bu esnada Rauf ile ilgili bütün gerçekleri anlatır.
    Şeker’in, Sedat’la konuştuğuna tanıklık eden Nazlı, kendini aklayabilmek için Hikmet’in evine gider. Şeker Nazlı’ya inanmamaktadır. Nazlı Hikmet’e sığınır.
    Tuğçe’nin hamileliği kesinleşmiştir. Tuğçe bebeğini doğuracak mıdır?

Unutma Beni 48.Bölüm Özeti

Selçuk, Ali’nin teklifini değerlendirmiş Nazlı ile şehri terk etmeye karar vermiştir. Şimdi sırada Nazlı’yı ikna etmek vardır.
    Emine, Şerif’le aynı yatakta yatmakta fakat birlikte olmak istememektedir.
    Yavuz, Tuğçe ve Asu arasında sıkışıp kalmıştır. Fakat Tuğçe’nin hamile olması, Yavuz’u bir karar almak zorunda bırakır.
    Nermin ve Nazan da Meral’in durumunu fark ederek artık birlikte yaşamamaları gerektiğini söyler.
    Nazlı, Ali’ye gider ve boşanmaya karar verdiğini söyler. Nazlı’nın bu kararı Ali ve İlkay aşkında yeni bir sayfa açacak mıdır?

Unutma Beni 49.Bölüm Özeti

Meral, Selçuk’u affetmeye meyletmiştir. Fakat bilmediği bir şey vardır; Selçuk, Nazlı ile kaçma planları yapmaktadır.
    Öte yandan Nazlı, Meral’e Selçuk’u affetmemesi yönünde telkinlerde bulunur. Nazlı aslında iyi niyetlidir, ancak sözlerinin Meral üzerindeki etkisi beklenin aksine olacak, onu Selçuk’a daha da yakınlaştıracaktır.
    Ali ise Nazlı’dan kurtuluyor olmanın rahatlığıyla İlkay’a nişan yüzüğü almaya gider. Çift gerçekten sorunların üstesinden gelebilecek, yüzüğü parmaklarına takabilecek midir?
    Yavuz son kararını vermiştir; Tuğçe’ye ve bebeğine sahip çıkacaktır.

Unutma Beni 50.Bölüm Özeti

Selçuk, Rauf’u etkisiz hale getirdikten sonra Nazlı’nın peşine düşer. Hemen kaçmaları gerekmektedir.
    Ali ve Nazlı son kez bir araya gelir. İkili arasında neler konuşulacaktır?
    Ali ve İlkay hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşamaktadır. Ali, İlkay’a evlenme teklif eder.
    Nazan, Tuğçe ile konuşur. Bebek konusunda nasihat verir, Tuğçe utancından ne diyeceğini bilemez. Yavuz’a giderek annesine anlattığı için onu suçlar.
    Öte yandan Asu, Tuğçe’nin sevgilisi Oktay ile buluşur. Bebeğin Oktay’da olmadığını öğrenen Asu ne yapacaktır.

Unutma Beni 51.Bölüm Özeti

Selçuk, Rauf’la yaptığı anlaşma doğrultusunda evine döner ve Meral’den kendisini affetmesini ister.
    Nazlı, Rauf-Selçuk iş birliğini öğrendiğinde küplere binler. Şirkette giderek öyle şeyler yapar ki, Nazlı’nın öfkesi Rauf’u bile ürkütecektir...
    Ali ve İlkay, evlenme kararı aldıkları için çok mutludur. İlkay’ı düşündüren tek şey Hikmet ve Şerif’in bu karara tepkisidir. Hikmet İlkay’ın yüzüğünü bulur, Ali’nin İlkay’a evlenme teklif ettiğini öğrenir.
    Asuman, Oktay ve Tuğçe’yi bebek konusunda yüzleştirmeye karar verir. İkisini kafede buluşturur. Yavuz’un da gelmesiyle işleri iyice karışır.

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 52.Bölüm Özeti

Meral ve Selçuk bir daha dönmemek üzere yola çıkma hazırlığındadır.
    Meral, Nazlı’nın kendisiyle konuşmuyor oluşuna içerler ve son kez ayağına giderek özür diler. Nazlı ise pişmanlık ve utanç duymaktadır.
    Yavuz ve Tuğçe arasındaki buzlar erir. Yavuz, Tuğçe’ye ve bebeğine sahip çıkmaya kararlıdır. Ancak eve gelen Nazan gerginliğe sebep olur.

Unutma Beni 53.Bölüm Özeti

Meral, Nazlı’nın itirafı karşısında neye uğradığını şaşırmıştır. Nazlı’nın, Selçuk’un sevgilisi olduğuna, bebeğin Selçuk’tan olduğuna bir türlü inanamamaktadır. Meral, Rauf ve Nermin’in de bu işin içinde olup olmadığını merak eder.
    Yavuz, Asu’dan ayrılmaya kararlıdır. Konuşmak için Asu’yla buluşur.
    Aynı dakikalarda Tuğçe de bebeği ile ilgili problemler yaşamaktadır.
    Hikmet, Ali’yi evlilik işinden vazgeçirmek için, Adalet ve Sedat ‘la konuşmaya gitmiştir. Şerif bunu duyar ve İlkay’la Ali’nin evlenme kararı aldıklarını böylece öğrenmiş olur.

Unutma Beni 54.Bölüm Özeti

Nazlı, Selçuk’la yaşadığı ilişkiyi Meral’e itiraf etmiştir. Hiç beklenmeyen bu itiraf olayların seyrini ne yönde değiştirecektir?
    Ali ve İlkay’ın evlilik kararına yalnızca Şeker ve Sedat destek vermektedir.
    Meral’in kafeyi devredip şehirden ayrılma planları en çok Barbaros’un işine yaramaktadır. Kafeyi almak için girişimde bulunur. Gereken parayı denkleştirmek için Emine’nin de ortak olmasını istemektedir.

Unutma Beni 55.Bölüm Özeti

Hikmetlerde, Ali ve İlkay’ın evlilik kararı yüzünden büyük kavga kopar. Adalet, Hikmet ve Şerif bir tarafta, Ali, İlkay, Sedat, Şeker diğer tarafta kapışırlar.
    Hikmet evi terk etmeye karar verir, İlkay’ın yüzünü bile görmek istememektedir. Hikmet, Şerif’le birlikte artık Emine’de kalacaktır.
    Rauf, Ali ve İlkay’ın evliliğinin ilk adımı olan kız isteme olayını engellemek için Sedat’a bir kumpas kurmuştur.
    Nazlı, Selçuk’un sevgilisinin kendisi olduğunu açıklamıştır. Nazlı ve Meral karşı karşıya gelir, kızılca kıyamet kopar. Nazlı, Meral’i kocasına sahip çıkamamakla suçlar. Nazlı’nın bu tutumu Meral’in kararını ne yönde etkileyecektir? Meral kocasına sahip mi çıkacak yoksa ondan uzaklaşacak mıdır?

Unutma Beni 56.Bölüm Özeti

Sedat toplantı gecesinden sonra gözlerini otel odasında açar. Şirketteyken gelen CD ise Sedat’ı mahveder.
    Ali ve Sedat İlkay’ı istemeye gideceklerdir. Hikmet ve Şerif, bu olaya tepkileri yüzünden Emine’de kalmayı sürdürürler.
    Meral, Ali’yle ilgili gerçeği bildiği için kafeye gelir ve Şerif ile konuşmak ister. Meral, Şerif’e Nazlı’nın yalan söylediğini, Selçuk’la geçmişte bir ilişkileri olduğunu söyleyecek midir?
    Barbaros ve Emine kararlaştırdıkları gibi gizlice ortak olup, kafeyi alacaklardır. Bunu Şerif’in anlamayacağı şekilde yapmaları gerekmektedir. Sonunda akıllarına bir fikir gelir... Hikmet’i de olaya dâhil eden bu fikir işe yarayacak mıdır, kafenin yeni sahipleri kimler olacaktır?

Unutma Beni 57.Bölüm Özeti

Sedat karakola gitmeye karar verir, Alev ise olayın duyulması taraftarı değildir. Alev, Sedat’ı vazgeçirebilecek midir?
    İlkay huzursuzdur. Sedat’ın İlkay’ı istemeye gelememesi gerginlik yaratmıştır. Ali bu kez sorun çıkmayacağına dair söz verir.
    Nermin ve Nazlı Rauf’a gider. Nermin Rauf’tan kendi parasını ister, Nazlı ise Rauf’a sert çıkarak onlara bakmakla yükümlü olduğunu hatırlatır.
    Hikmet ve Barbaros kafeyi alma kararlarını Şerif’e açıklarlar. Şerif kabul edecek midir?
    Nazan, Tuğçe’nin bebeğini kaybettiğini öğrenir. Bunu Yavuz’a söyleyecek midir?
    Ali İlkay’ı istemeye bir başına gider. Şeker’in tepkisi ne olacaktır?

Unutma Beni 58.Bölüm Özeti

Sedat’ın, İlkay’ı istemeye gidememesi Şeker’i sinirlendirmiştir.
    Ali ise babasına hesap sorar. Sedat zor durumdadır, şantaj için istenen parayı bulmaya çalışmaktadır. Şirketin hesabından para alır.
    Hikmet ve Barbaros kafeyi resmen devralırlar. Emine keyiflidir ancak Şerif’in Barbaros’la ilgili kaygıları vardır.
    Nazan, Tuğçe’nin bebeğini kaybettiğini öğrenmiştir, Tuğçe ile konuşur.
    Yavuz ise Asuman’a hayatında başka biri olduğunu söyler.
    Sedat sonunda İlkay’ı istemeye hazırdır. Ali ve Sedat Adalet’e rağmen İlkay’ı istemeye gidecekler midir?

Unutma Beni 59.Bölüm Özeti

Sedat’ın başına gelenler yüzünden bir türlü gerçekleşemeyen İlkay’ı isteme durumu bugün nihayet gerçekleşecektir. Ali ve İlkay yeni bir olumsuzluk yaşamadan sözlenebilecek midir?
    Rauf, Karaman ailesini çökertmek için Alev kozunu sonuna kadar kullanacaktır. Fakat hesaplamadığı bir şey vardır, Sedat kendisine yapılan şantajı bertaraf etmiş, içinde Alev’le samimi görüntülerinin olduğu CD’yi istenilen parayı vererek almıştır.
    Tuğçe, bebeğini kaybettiğini hala Yavuz’a söyleyememiştir. Nazan, Tuğçe’ye Yavuz’a söylemesi yönünde telkinlerde bulunur. Fakat Tuğçe girişimde bulunsa bile bir türlü Yavuz’a bebeği kaybettiklerini söyleyemez.

Unutma Beni 60.Bölüm Özeti

Ali ve İlkay nihayet nişanlanmışlardır. Fakat Şeker ve Sedat’ın dışındaki aile fertleri bu birlikteliğe onay vermemektedirler.
    Hikmet ve Şerif, İlkay’a olan tepkilerini Emine’nin evine yerleşerek göstermişleridir. Adalet ise Sedat’ın, Ali ve İlkay’ın nişanlanmasına verdiği desteği protesto eder. Evde soğuk rüzgarlar esmektedir.
    Yavuz, Tuğçe’nin bebeği kaybettiğini öğrenmiştir. Tuğçe’ye karşı öfkelidir. Tuğçe’nin korktuğu başına gelecek, Yavuz onu terk edecek midir?

Sermuharrir

Durumu

Konumu:

Tecrübe Puanı:
    7488506

Unutma Beni 61.Bölüm Özeti

İlkay, Ali’yle evliliklerinde ailesine yük olmamak için iş bulmaya karar verir.
    Bu sırada Ali, Nazlı’nın yeni ortağı olarak başına geçtiği RN grupta son işlerini tamamlamaktadır. Nazlı, hala Ali’ye âşıktır.
    İlkay iş görüşmesine gittiği şirkette tacize uğrar. Bu olay İlkay’ı sarsacak Ali ile olan ilişkisini de derinden etkileyecektir.
    Öte yandan kafeyi devralan Barbaros, Hikmet ve Şerif arasında yeni bir sorun patlak verir. Barbaros kafeyi yeniden dizayn edebilmek için yeni fikirler sunmakta, bu fikirleri saçma bulan Şerif durumdan şikayet etmektedir.
    Emine ve Şerif, Emine’nin soğukluğu nedeniyle birlikte olamamaktadırlar. Bu durum çok büyük bir sorunun başlangıcıdır.

Unutma Beni 62.Bölüm Özeti

Adalet-Alev dostluğu ilerlemektedir. Sedat zor durumdadır.
    Levent evde Yavuz’u çileden çıkarmaya devam eder.
    Asu ise Tuğçe’den Levent’in telefon numarasını ister. Ali, Sedat’ın Alev’le bir ilişkisi olduğundan şüphelenir, Sedat ile konuşur.
    Hikmet hala hastanededir. Gergin bekleyiş sürmektedir. Hikmet’in kendine geldiğinde istediği şey bütün aileyi telaşa düşürür.
    Alev, Adalet yokken Sedat’ı evde sıkıştırır. Bu sahneye kim tanık olacaktır?

Unutma Beni 63.Bölüm Özeti

Şerif ve Barbaros pavyon macerasına atılmışlardır. Emine, Şerif’e tepkilidir. Barbaros ise orada bir kadına aşık olmuştur.
    Alev, Sedat’lara gelerek yine Sedat’a zor anlar yaşatır. Asuman da Alev’den hiç hoşlanmamıştır.
    Hikmet, Ali-İlkay evliliğine sıcak bakmaktadır artık. Ali ve İlkay mutludur.
    Nazlı, Adalet’e Sedat’ı başka bir kadınla birlikte gördüğünü anlatır.
    Yavuz, Levent’i Asu ile birlikte görür. Levent’i kenara çekip gözdağı verir.
    Şeker, Ali ve Sedat’ı tartışırken duyar. Şeker’in duydukları hiç de hoşuna gitmeyecektir. Sedat, Ali ve İlkay evliliğine verdiği desteği geri mi çekmiştir?

Unutma Beni 64.Bölüm Özeti

Adalet, Sedat’ın hayatında bir kadın olduğundan şüphelenmektedir. Kendi kendine bu durumu araştırmaya başlar. Öte yandan Alev ile de paylaşır.
    Barbaros ve Şerif pavyondan çıkmamaktadır. Emine, Şerif’e hala tepkilidir..
    Levent ve Yavuz, Asuman hakkında konuşurlar. Levent, Asuman’ı hala kıskanmaktadır.
    İlkay, halasından Sedat’ın evliliklerine dair söylediklerini duyar. Ali ile konuşmaya gider. Ali, İlkay’a içinde bulunduğu zor durumu anlatabilecek midir?
    Asuman, Yavuz ve Tuğçe’yi birlikte yakalar. Artık gerçeği öğrenmiştir. Asuman ikiliyi affedecek midir?
    Adalet, şirkete gelerek Sedat’ı zor durumda bırakır. Alev de oradadır. Adalet gerçekleri öğrenecek midir?

Unutma Beni 65.Bölüm Özeti

Adalet’in aklına şüphe tohumlarını serpilmiştir. Sedat’ın hayatındaki kadınla ilgili delil aramaya başlar. Adalet’in bu takibin sonunda ulaşacağı yer herkes için şok olacaktır.
    Barbaros’un, Nadya’ya olan hisleri gün geçtikçe önüne geçilmez bir hal alır. Barbaros’un sonu olmayan bir yola girdiğini düşünen Şerif, onu bu yoldan geri çevirmek için dil döker ama hiçbir işe yaramaz. Kendi de bu serüvende Barbaros’un yanında olacaktır.
    Sevdiği adam ve en yakın dostu tarafından aldatıldığını düşünen Asuman, Levent’ten aldığı akıllarla hareket eder. Bu Yavuz’u sinirlendirir.
    Sedat’ın başına gelenlerden habersiz olan İlkay, Ali’yi suçlamaktadır. Bu da iki sevdalı arasında sıkıntılara neden olacaktır.

Unutma Beni 66.Bölüm Özeti

Adalet, Sedat’ı otelde Alev’le basmıştır. Alev, Sedat’la aralarında büyük bir aşk olduğunu söyler, Adalet bunun üzerine fenalaşır. Sedat ise ne yapacağını bilemez.
    Şerif ve Barbaros, Nadya’yı pavyondan kaçırıp, kafeye saklarlar. Nadya’nın peşine düşen adamlar Nadya’nın Barbaros’la bağlantısını kurmuşlardır.
    Emine ise Şerif gece eve gelmediği için, Şerif’in kendisini aldattığını düşünmektedir.
    Levent ve Asuman yakınlaşmaktadır. Tuğçe, Levent ve Yavuz tartışırlarken duyar ve Yavuz’un Asumanı hala unutamadığını anlar. Öfkeyle çeker gider

Unutma Beni 67.Bölüm Özeti

Adalet, Sedat ve Alev’i otelde baş başa yakaladıktan sonra yıkılmıştır. Durumu bildiği halde söylemediği için Ali’ye de öfkelidir. Sedat bütün bunların bir komplo olduğunu ortaya çıkarmak için polise gider. Sonunda Sedat, Alev’e ulaşır ve Adalet’e bütün gerçeği anlatması söyler. Rauf ise Alev’i konuşmaması konusunda tehdit etmektedir.
    Emine Şerif’in gece eve gelmemesine bozuktur. Şerif, Nadya’yı kafede saklandığı için eve gelir ve Emine’nin kafeye gelmemesini söyler. Emine dayanamaz ve kafeyi basar. Emine Nadya’nın orada saklandığını öğrenecek midir, yoksa son anda Şerif bu duruma bir çözüm mü bulacaktır?

Unutma Beni 68.Bölüm Özeti

Şerif ve Barbaros, Nadya’yı pavyon fedaileri yüzünden daha fazla kafede tutamayacaklarını anlayıp, tek güvenli yer olan Şerif’in evine getirmeye karar verirler. Emine, Nadya’yı kendi evinde tek başına görünce Şerif’in kendisini aldattığı yönündeki şüphelerinin doğrulandığını düşünür.
    Nazlı, Adalet’e giderek Sedat’ın ihanetinden haberi olduğunu söyler. Fakat Adalet bu durumu inkar eder. İspat için de Sedat’ı arayarak hiç beklenmedik şekilde güzel konuşur.
    İlkay Ali’nin evde yaşadıklarından habersiz, onu ilgisizlikle suçlamaya devam etmektedir. İlişkileri hakkında iyiden iyiye olumsuz düşünmeye başlamıştır.

Unutma Beni 69.Bölüm Özeti

Sedat zor durumdadır. Aile fertlerine suçsuz olduğunu anlatmaya çalışmaktadır.
    Ali ile İlkay hala dargındır. Ali eve gelerek, İlkay ile konuşur. Babasının durumunu anlatır. İlkay anlayış gösterecek, Ali’yi affedecek midir? Yoksa bu küslük sürecek, düğün planları suya mı düşecektir?
    Barbaros ve Şerif, Nadya’nın pasaportunu almak üzere otele gider. Ancak fedailerin, Şerif ve Barbaros’un peşini bırakmaya niyeti yoktur.
    Rauf Sedat ile ilgili Adalet ile konuşmaya gider. Adalet bunun üzerine Sedat’ı da alarak Nermin’lere gider. Sedat’ın ani çıkışı herkesi şaşkına çevirir.

Unutma Beni 70.Bölüm Özeti

Adalet, Sedat’tan boşanma kararında ısrarlıdır. Sedat boşanma işinin ciddiyet kazanmasıyla iyice çöker ve intiharın eşiğine gelir. Sedat bu kararından vazgeçecek midir, yoksa suçsuzluğunu ispat etme uğruna ölümü mü seçecektir?
    Ali, İlkay’dan evlilik hazırlıklarını ertelemelerini rica eder. İlkay, Ali’nin bu isteğini nasıl karşılayacaktır?
    Bütün bunlar olurken Barbaros’un Nadya’ya olan aşkı Emine ve Şerif başta olmak üzere herkesin hayatını alt üst etmiştir. Şeker, Barbaros’tan Nadya’yı göndermesini ister. Nadya kendi rızasıyla gidecekken Barbaros mani olur ve ona öyle bir teklifte bulunur ki, Nadya gidip gitmemekte kararsız kalır.

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)